Dom Kendall Jenner
Fot. Getty Images
domy gwiazd

Luksusowa willa Kendall Jenner błyszczy na Gwiazdkę!

Modelka i celebrytka wie, jak stworzyć świąteczną atmosferę!

Redakcja VIVA! 11 grudnia 2019 20:30
Dom Kendall Jenner
Fot. Getty Images

Z całego klanu Kardashian-Jenner to właśnie Kendall Jenner jest tą osobą, która choć pokazuje się w reality show „Z kamerą wśród Kardashianów”, to jednak dość mocno chroni swoją prywatność. W 2017 roku przeprowadziła się do nowego domu w Beverly Hills. Luksusowa willa, która należała wcześniej do Charliego Sheena kosztowała ją 8,5 miliona dolarów. I choć w domu mieszka już dwa lata, do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć, jak się tam urządziła. Teraz, na swoim Instastories gwiazda postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami wnętrz, które gotowe są już na święta!

Dom Kendall Jenner
Fot. Instagram: @kendalljenner

Dom Kendall Jenner w Beverly Hills

Rozległy dom w stylu hiszpańskim o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych, który Sheen kupił dla swojej byłej żony, Brooke Mueller, w 2012 roku, zachował podobno swój zewnętrzny wygląd, ale w środku Jenner całkowicie go zmieniła. U Kendall króluje wysublimowana elegancja. Duży marmurowy kominek i minimalistyczne kanapy w beżowym kolorze są nadają wnętrzom nowoczesny charakter. Jedynie kilka bardziej „swojskich” akcentów, takich jak mały stolik retro i wzorzysty pled sprawiają, że wystrój nawiązuje do historii domu.  

Dom Kendall Jenner
Fot. Instagram: @kendalljenner

Święta u Kendall Jenner

Świąteczne ozdoby u Kendall zachwycają prostotą. Nie znajdziecie tu udziwnionych stroików. Królują girlandy zrobione z gałązek i duża choinka, która ustawiona została przy wielkich oknach w salonie. To bardzo ciekawe rozwiązanie - w ten sposób światełka na drzewku pięknie odbijają się w szybach!

Dom Kendall Jenner
Fot. Instagram: @kendalljenner

Na zewnątrz dom także został przystrojony na święta. Na dachu pojawiły się światełka, a na balkonach podobne stroiki jak w środku przy kominku.  

Dom Kendall Jenner
Fot. Instagram: @kendalljenner

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.