Dom Kendall Jenner
Fot. Getty Images
domy gwiazd

Luksusowa willa Kendall Jenner błyszczy na Gwiazdkę!

Modelka i celebrytka wie, jak stworzyć świąteczną atmosferę!

Redakcja VIVA! 11 grudnia 2019 20:30
Dom Kendall Jenner
Fot. Getty Images

Z całego klanu Kardashian-Jenner to właśnie Kendall Jenner jest tą osobą, która choć pokazuje się w reality show „Z kamerą wśród Kardashianów”, to jednak dość mocno chroni swoją prywatność. W 2017 roku przeprowadziła się do nowego domu w Beverly Hills. Luksusowa willa, która należała wcześniej do Charliego Sheena kosztowała ją 8,5 miliona dolarów. I choć w domu mieszka już dwa lata, do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć, jak się tam urządziła. Teraz, na swoim Instastories gwiazda postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami wnętrz, które gotowe są już na święta!

Dom Kendall Jenner
Fot. Instagram: @kendalljenner

Dom Kendall Jenner w Beverly Hills

Rozległy dom w stylu hiszpańskim o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych, który Sheen kupił dla swojej byłej żony, Brooke Mueller, w 2012 roku, zachował podobno swój zewnętrzny wygląd, ale w środku Jenner całkowicie go zmieniła. U Kendall króluje wysublimowana elegancja. Duży marmurowy kominek i minimalistyczne kanapy w beżowym kolorze są nadają wnętrzom nowoczesny charakter. Jedynie kilka bardziej „swojskich” akcentów, takich jak mały stolik retro i wzorzysty pled sprawiają, że wystrój nawiązuje do historii domu.  

Dom Kendall Jenner
Fot. Instagram: @kendalljenner

Święta u Kendall Jenner

Świąteczne ozdoby u Kendall zachwycają prostotą. Nie znajdziecie tu udziwnionych stroików. Królują girlandy zrobione z gałązek i duża choinka, która ustawiona została przy wielkich oknach w salonie. To bardzo ciekawe rozwiązanie - w ten sposób światełka na drzewku pięknie odbijają się w szybach!

Dom Kendall Jenner
Fot. Instagram: @kendalljenner

Na zewnątrz dom także został przystrojony na święta. Na dachu pojawiły się światełka, a na balkonach podobne stroiki jak w środku przy kominku.  

Dom Kendall Jenner
Fot. Instagram: @kendalljenner

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.