Lama - hit Instagrama
Fot. Instagram.com
VIVA! Tylko u nas

Zapomnij o jednorożcach - teraz królują lamy! Urocze zwierzątka podbiły nie tylko internet, ale też…

Barbara Łubko 10 listopada 2017 15:00
Lama - hit Instagrama
Fot. Instagram.com

Najmodniejsze zwierzątko na Instagramie? Lama! Choć wiosna i lato należały do jednorożców, to teraz na czasie są właśnie lamy! Szaleństwo zaczęło się od debiutu piosenki o niepozostawiającym wątpliwości tytule „Llama in my living room{ („Lama w dużym pokoju”) szwedzkiego muzyka AronChupa i piosenkarki Little Sis Nora. Tytułowa lama pojawia się także w teledysku do piosenki i… prezentuje się doskonale!

 

 

Pluszowa lama

 

Lama, z racji swoich rozmiarów, może nie najlepiej nadaje się na domowe zwierzątko, za to świetnie sprawdza się jako maskotka! Na Instagramie profil podróżującej po świecie białej maskotki @llamawithnodrama  obserwuje 100 000 followersów! Także na wielu innych profilach pojawiają się zdjęcia uroczych pluszowych lam. 

Lama - hit Instagrama
Fot. Instagram.com

Pluszowe lamy królują na Instagramie - prym wiedzie @llamawithnodrama!

 

Zobacz także: TOP #CatsOfInstagram, czyli najpopularniejsze koty na Instagramie! Znacie Smoothie i Winstona?

 

Wesele z lamą
 

Pluszowa lama to za mało? Jeśli jesteś prawdziwym, oddanym fanem lam, mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! W towarzystwie lam możesz spędzić swój wielki dzień. Jeśli organizujesz ślub i wesele w USA, wypożyczysz lamy i alpaki z farmy w Oregonie. Wasze ślubne zdjęcie pojawi się na profilu @weddingllamas. Lamy znane są podobno ze swoich zdolności terapeutycznych (!), więc mogą być nieocenione w rozwiązywaniu ewentualnych małżeńskich sporów. Lamy lubią też towarzystwo dzieci - państwo młodzi mogą nawet rozważyć posiadanie własnej lamy, która będzie kompanem ich przyszłego potomstwa.

 

Lama na ślubie i weselu
Fot. Instagram.com/weddingllamas

 


Shopping z lamą
 

A jeśli Wasze warunki mieszkaniowe nie pozwalają na hodowlę lam? Cóż, jest ratunek! W sklepach aż roi się od ubrań i wnętrzarskich dodatków w lamy.

Lama - hit Instagrama - na ubraniach, kubku, kocyku
Fot. mat. prasowe

Sukienka w białe lamy Rasperry Republic, ok. 200 zł; kubek z lamą Mega Koszulki, 24,90 zł; dwustronny koc z lamą Mamissima, 329 zł.

 

Zobacz także: Jak zostać królową Instagrama? Oto rady Kasi Tusk!

TAGI #Instagram

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.