Krzysztof Gojdź, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM
Domy gwiazd

Krzysztof Gojdź sprzedaje apartament w Warszawie!

Jego cena jest kosmiczna, ale widoki z okien zachwycają!

Redakcja VIVA! 6 stycznia 2021 08:44
Krzysztof Gojdź, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM

Krzysztof Gojdź to jeden z najbardziej znanych polskich lekarzy medycyny estetycznej. Jednak teraz w Polsce bywa bardzo sporadycznie, bo na stałe mieszka w Miami, gdzie z powodzeniem prowadzi swoją klinikę. Dlatego też zdecydował się sprzedać swój piękny apartament w centrum Warszawy. Za ile? Cena zwala z nóg!

Krzysztof Gojdź sprzedaje apartament w Warszawie za wielkie pieniądze

Krzysztof Gojdź od dłuższego czasu za swój dom uważa Miami, gdzie mieszka i gdzie otworzył świetnie prosperującą klinikę. Przyznaje też, że nadal ma mieszkanie w Nowy Jorku, gdzie mieszkał wcześniej. Do tego dochodzi jeszcze zjawiskowa nieruchomość w centrum Warszawy. Ten jednak lekarz postanowił właśnie wystawić na sprzedaż. Widocznie uznał, że nie warto go utrzymywać, gdy do stolicy Polski przyjeżdża co najwyżej kilka razy w roku. A odkąd zaczęła się pandemia, jeszcze rzadziej.

Zdjęcia nieruchomości bez wątpienia robią wrażenie! Apartament jest ogromny i znajduje się w samym centrum Warszawy, w 44-piętrowym wieżowcu. Z okien rozpościera się widok na całe miasto i na jego symbol – Pałac Kultury i Nauki. 

Ma piękny salon połączony z elegancką, minimalistyczną kuchnią z wielką wyspą z włoskim marmurem:

gojdz-mieszkanie
Fot. Instagram@drchrisgojdz

oraz imponujący widok z okien:

gojdz-sprzedaje-mieszkanie
Fot. Instagram@drchrisgojdz

Pałac Kultury i Nauki podziwiać można także z sypialni, która jest urządzona, jak całe mieszkanie, w odcieniach szarości i czerni:

za-ile-gojdz-sprzedaje-mieszkanie
Fot. Instagram@drchrisgojdz

Za ile Krzysztof Gojdź jest gotowy rozstać się z tymi wnętrzami? Cena zwala z nóg - to 6,5 mln złotych!

Myślę, żeby sprzedać to mieszkanie. Jak ktoś chce, zapraszam, cena 6,5 miliona złotych. Za tyle sprzedaję apartament. Ja tutaj nie mieszkam. Ostatnio byłem tutaj ponad rok temu, powiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Cena jest wysoka, ale apartamenty w samym centrum i w tak ekskluzywnym budynku właśnie tyle kosztują. Płaci się nie tyko za lokalizację i widoki, ale także za najwyższej jakości wykończenie oraz takie luksusy inteligentny system zarządzania (z komórki można m.in. ustawiać żądaną temperaturę czy oświetlenie), concierge'a czy nielimitowany dostęp do siłowni, sauny czy pokoju masażu. Oraz oczywiście za to, że mieszka się w budynku ze znanymi osobami ze świata biznesu, kultury i sztuki. 

za-ile-gojdz-sprzedaje-mieszkanie-2021
Fot. Instagram@drchrisgojdz

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.