Co zachwyca w ponadczasowych wnętrzach rezydencji?

Barbara Łubko 9 lutego 2019 14:00

W najnowszym numerze magazynu Architectural Digest prawdziwa gratka dla fanów rodziny Kardashianów! Fani mają możliwość zajrzeć do rezydencji Kylie Jenner i jej mamy Kris Jenner. Dom Kylie jest nowoczesny, a przewodnim kolorem jest róż. Wnętrza willi Kris prezentują się zdecydowanie bardziej klasycznie. Designerskie wnętrza to efekt współpracy projektanta Waldo Fernandez i zespołu Kathleen i Tommy Clements. „Skromny” dom w Hidden Hills jest wypełniony dziełami najbardziej znanych twórców XX-wiecznej sztuki (Charlotte Perriand, Jean Prouvé, Jean Royère, Pierre Guariche, Aldo Tura, Paolo Buffa i Oscar Niemeyer). Nowa posiadłość to prywatna oaza Jenner - do filmowania „Z kamerą wśród Kardashianów” ciągle wykorzystywany jest poprzedni dom Jenner (ten ze słynnymi podłogami w biało-czarną szachownicę). „Kolekcjonuję meble całe życie. Miałam tyle różnych domów w tak wielu różnych stylach!”, wspomina Jenner w wywiadzie dla AD.  „Kris ma naprawdę wyrafinowany gust. W jej prywatnej kolekcji znajduje się mnóstwo ciekawych dzieł projektantów, które mogliśmy wkomponować w nowe wnętrza. Ten dom był dla niej doskonałą okazją do wyrażenia swojej miłości do sztuki i designu”, stwierdził Fernandez. Jak wyglądają wnętrza domu? Zaglądamy do środka!  

1/4
Dom Kris Jenner
Copyright @Instagram/krisjenner
1/4

„Nie lubię wychodzić na miasto tak często jak kiedyś. Żyję w biegu - moja praca jest chaotyczna. Jestem w ciągłym ruchu. Chciałam, aby mój dom wyglądał jak sanktuarium, idealnie spokojne” - wyjaśnia Kris.

2/4
Dom Kris Jenner
Copyright @Instagram/krisjenner
2/4

Kolor został wprowadzane do wnętrz domu Jenner dzięki dziełom sztuki współczesnej. W jadalni wisi obraz japońskiego artysty Yoshitomo Nary, którego pop-artowe prace zachwycają prostotą.

3/4
Dom Kris Jenner
Copyright @Instagram/archdigest
3/4

Centrum głównego salonu domu w Hidden Hills stanowi niestandardowy kominek z brązu.

4/4
Dom Kris Jenner
Copyright @Instagram/krisjenner
4/4

W ogrodzie znajdują się rzeźby François-Xavier Lalanne'a. Na zdjęciu Kris ma na sobie koszulę Saint Laurent, spodnie i pasek Celine oraz buty od Manolo Blahnika - elegancki look wpasowuje się w równie stylową przestrzeń.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.