Co zachwyca w ponadczasowych wnętrzach rezydencji?

Barbara Łubko 9 lutego 2019 14:00

W najnowszym numerze magazynu Architectural Digest prawdziwa gratka dla fanów rodziny Kardashianów! Fani mają możliwość zajrzeć do rezydencji Kylie Jenner i jej mamy Kris Jenner. Dom Kylie jest nowoczesny, a przewodnim kolorem jest róż. Wnętrza willi Kris prezentują się zdecydowanie bardziej klasycznie. Designerskie wnętrza to efekt współpracy projektanta Waldo Fernandez i zespołu Kathleen i Tommy Clements. „Skromny” dom w Hidden Hills jest wypełniony dziełami najbardziej znanych twórców XX-wiecznej sztuki (Charlotte Perriand, Jean Prouvé, Jean Royère, Pierre Guariche, Aldo Tura, Paolo Buffa i Oscar Niemeyer). Nowa posiadłość to prywatna oaza Jenner - do filmowania „Z kamerą wśród Kardashianów” ciągle wykorzystywany jest poprzedni dom Jenner (ten ze słynnymi podłogami w biało-czarną szachownicę). „Kolekcjonuję meble całe życie. Miałam tyle różnych domów w tak wielu różnych stylach!”, wspomina Jenner w wywiadzie dla AD.  „Kris ma naprawdę wyrafinowany gust. W jej prywatnej kolekcji znajduje się mnóstwo ciekawych dzieł projektantów, które mogliśmy wkomponować w nowe wnętrza. Ten dom był dla niej doskonałą okazją do wyrażenia swojej miłości do sztuki i designu”, stwierdził Fernandez. Jak wyglądają wnętrza domu? Zaglądamy do środka!  

1/4
Dom Kris Jenner
Copyright @Instagram/krisjenner
1/4

„Nie lubię wychodzić na miasto tak często jak kiedyś. Żyję w biegu - moja praca jest chaotyczna. Jestem w ciągłym ruchu. Chciałam, aby mój dom wyglądał jak sanktuarium, idealnie spokojne” - wyjaśnia Kris.

2/4
Dom Kris Jenner
Copyright @Instagram/krisjenner
2/4

Kolor został wprowadzane do wnętrz domu Jenner dzięki dziełom sztuki współczesnej. W jadalni wisi obraz japońskiego artysty Yoshitomo Nary, którego pop-artowe prace zachwycają prostotą.

3/4
Dom Kris Jenner
Copyright @Instagram/archdigest
3/4

Centrum głównego salonu domu w Hidden Hills stanowi niestandardowy kominek z brązu.

4/4
Dom Kris Jenner
Copyright @Instagram/krisjenner
4/4

W ogrodzie znajdują się rzeźby François-Xavier Lalanne'a. Na zdjęciu Kris ma na sobie koszulę Saint Laurent, spodnie i pasek Celine oraz buty od Manolo Blahnika - elegancki look wpasowuje się w równie stylową przestrzeń.

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.