VIVA! VIDEO

Nie ma samochodu dla każdego? Obalamy ten mit!

Jakiego auta potrzebuje redaktorka magazynu modowego? Odpowiedź znajdziecie w naszym wideo i artykule

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 6 czerwca 2022 10:31

Ostatnie kilka lat to okres rewolucji na rynku pracy. Żegnamy coraz więcej zawodów skupionych na wykonywaniu jednej czynności i obserwujemy rozwój multitaskingu. Te zmiany odczułyśmy na własnej skórze - profesja redaktorki magazynu modowego również przeszła długą drogę. Dzisiaj to nie tylko wymyślanie stylizacji i sesji zdjęciowych, ale też duża dawka organizacji, produkcji i konieczność ciągłego bycia w ruchu. Efekt, który nasi czytelnicy mogą oglądać w formie pięknych zdjęć w magazynie czy na stronie internetowej, to tak naprawdę długie godziny wynajdywania elementów garderoby, szukania ciekawych miejsc do sesji i żmudna praca przy obróbce fotografii. 

skoda-karoq
Fot. ECS

Na ten trend na rynku pracy odpowiadają też marki motoryzacyjne, które tworzą coraz bardziej uniwersalne modele. Świetnym przykładem na poparcie tej tezy jest nowa odsłona ŠKODY KAROQ. Szukając samochodu, często stawiamy na modele, które łączą w sobie niezawodność z wielozadaniowością. Ostatnim, choć niesamowicie ważnym elementem, jest design. Nasze auto zdecydować "musi wyglądać".

skoda-karoq
Fot. ECS

Gdy pierwszy raz zobaczyłyśmy nową odsłonę ŠKODY KAROQ, to właśnie wyraziste wzornictwo przykuło naszą uwagę. Ostre linie nadwozia w połączeniu ze zgrabną bryłą dają gwarancję, że nikt nie przejdzie obok tego auta obojętnie. Odważny projekt inżynierów ŠKODY idealnie współgra z tym, jak postrzegamy naszą pracę. W tym zawodzie nie ma miejsca na półśrodki – liczy się przełamywanie granic i tworzenie pięknych stylizacji. Jednak bryła KAROQA to nie tylko świetny wygląd, ale też oszczędność. Projektanci ŠKODY stworzyli ją tak, by zredukować opór powietrza o ponad 9 procent, a to oznacza więcej kilometrów na jednym baku. Sprytne, prawda?

skoda-karoq
Fot. ECS

Jeśli wasz kalendarz wypełniony jest spotkaniami, a dużą część dnia spędzacie na przemieszczeniu się po mieście, to doskonale zdajecie sobie sprawę, jak wielką rolę odgrywa komfort w aucie. Jazda samochodem powinna być przyjemnością i chwilą na zebranie myśli przed kolejnym spotkaniem. Gdy wsiadłyśmy do nowej ŠKODA KAROQ, od razu poczułyśmy, że dobrze nam się będzie współpracowało. Fotele zostały świetnie zaprojektowane - siedzi się w nich głęboko i wygodnie, a regulacja oparcia na odcinku lędźwiowym daje wytchnienie plecom po kilku godzinach stania w redakcji. Bardzo doceniamy też, gdy marki starają się wprowadzać ekologiczne innowacje, a wnętrze KAROQA zostało wyłożone tapicerką z użyciem materiałów ekologicznych i pochodzących z recyklingu. Gratulujemy ŠKODZIE pomysłu!

skoda-karoq
Fot. ECS

Pewnie tego nie wiecie, ale jednym z najważniejszych elementów samochodu stylistki jest bagażnik. Codziennie przewozimy w nim mnóstwo elementów garderoby pomiędzy sesjami i showroomami, a ostatnie, co chcemy zobaczyć przy wyjmowaniu sukienki z auta, to zagniecenia. Dlatego bagażnik naszego samochodu musi być duży i dobrze skonstruowany. KAROQ może się pochwalić 521 l przestrzeni w bagażniku, dzięki czemu przewożone w nim ubrania w zasadzie nie wymagały prasowania.

skoda-karoq
Fot. ECS

Za każdym razem, gdy decydujemy się polecić coś naszym czytelnikom, chcemy mieć pewność, że to produkt, którego same chciałybyśmy używać. Po kilku dniach z nową ŠKODĄ KAROQ już wiemy, że z czystym sumieniem możemy ją zarekomendować. Spełniła wszystkie stawiane przed nią zadania, a w międzyczasie pozwoliła nam się zrelaksować i czerpać dużą przyjemność z jazdy. Może czas zrewidować stare powiedzenie twierdzące, że nie ma samochodów dla każdego?

Materiał powstał z udziałem marki Škoda

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.