Katarzyna Zielińska, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
domy gwiazd

Kasia Zielińska pokazała, jak wygląda jej dom na święta!

W kuchni przygotowuje pyszności, a w salonie czeka już choinka!

Redakcja VIVA! 18 grudnia 2019 11:30
Katarzyna Zielińska, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Aktorka Kasia Zielińska zaczęła już przygotowania do świąt. W całym domu widać już gwiazdkowe dekoracje. Przy okazji przygotowywania posiłku, Kasia pokazała kuchnię na swoim Instastories. Nam podoba się przestronne, nowocześnie urządzone wnętrze. Kasia jakiś czas temu przeprowadziła się do nowego domu na warszawskim Mokotowie. Jego powierzchnia to podobno około 300 metrów kwadratowych - miejsca dla Kasi, jej męża i ich dwóch synków  jest więc całkiem sporo.

Aktorka Katarzyna Zielińska pokazała dom na święta
Fot. Instagram @katarzynazielinska

Kasia zadbała o każdy szczegół świątecznego wystroju wnętrz swojego domu. Jedno z okien ozdobiła gwiazdą z lampek. Na  kanapie nie zabrakło poduszki z w zimowym klimacie, a na parapecie pięknie prezentuje się typowo świąteczna roślina czyli gwiazda betlejemska. Jej charakterystyczne czerwone kwiaty idealnie komponują się z kolorami we wnętrzach.

Aktorka Katarzyna Zielińska pokazała dom na święta
Fot. Instagram @katarzynazielinska

Choinka w domu Kasi Zielińskiej w 2019

W domu Kasi Zielińskiej są już gotowe nie tylko świąteczne dekoracje! W salonie stoi piękna choinka. Kasia z rodziną ubrała drzewko w tradycyjnym stylu. Kilka dni temu postanowiła pochwalić się nim na swoim profilu na Instagramie. Zdjęcie opatrzyła komentarzem:

No dobrze! Ja już prawie gotowa na Swieta!!!!!!!!!! Pierniki zrobione, prezenty wybrane, jeszcze tylko kartki swiateczne zostaly do wypisania. A jak sprawy mają się u Was? Macie ochotę na świąteczną kartkę? Może coś skrobnę?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.