Kasia Warnke pokazala lazienke
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Kasia Warnke pokazała wnętrze swojej luksusowej łazienki!

Marmur, kryształy i ogromne lustro!

Aleksandra Frankowska 13 stycznia 2021 12:27
Kasia Warnke pokazala lazienke
Fot. Instagram

Katarzyna Warnke raczej chroni swoją prywatność w social mediach. Ostatnio jednak aktorka zmieniła nieco zdanie i pokazała wnętrza swojej luksusowej łazienki, która zrobiła ogromne wrażenie w oczach jej fanów! Trzeba przyznać, że wnętrze wygląda niesamowicie.

Nowoczesne wnętrza w stylu gwiazd

Polskie celebrytki bardzo chętnie naśladują styl gwiazd Hollywood. W swoich wnętrzach chętnie stosują minimalizm i nowoczesny design. W tym stylu swoje domy urządziły między innymi Ewa Chodakowska, Kasia Sokołowska, Jessica Mercedes, a także ostatnio Julia Wieniawa.

Kasia Warnke pokazała luksusową łazienkę

Do grona celebrytek, które ujawniły, jak wyglądają wnętrza ich mieszkań dołączyła właśnie Kasia Warnke. Na jej Instagramie znaleźć można niesamowite zdjęcie łazienki, które podpisała krótkim, acz wymownym stwierdzeniem Azyl.

Łazienka aktorki robi niesamowite wrażenie. Ściany i podłoga pokrywa przepiękny, majestatyczny marmur. Na środku znajduje się designerska wanna, a na ścianie wisi lustro. Wnętrze uzupełnione zostało kryształowym żyrandolem, złotymi dodatkami oraz drewnianymi meblami. Trudno przejść obok niego obojętnie. Podoba się Wam to pomieszczenie? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.