Kasia Warnke pokazala lazienke
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Kasia Warnke pokazała wnętrze swojej luksusowej łazienki!

Marmur, kryształy i ogromne lustro!

Aleksandra Frankowska 13 stycznia 2021 12:27
Kasia Warnke pokazala lazienke
Fot. Instagram

Katarzyna Warnke raczej chroni swoją prywatność w social mediach. Ostatnio jednak aktorka zmieniła nieco zdanie i pokazała wnętrza swojej luksusowej łazienki, która zrobiła ogromne wrażenie w oczach jej fanów! Trzeba przyznać, że wnętrze wygląda niesamowicie.

Nowoczesne wnętrza w stylu gwiazd

Polskie celebrytki bardzo chętnie naśladują styl gwiazd Hollywood. W swoich wnętrzach chętnie stosują minimalizm i nowoczesny design. W tym stylu swoje domy urządziły między innymi Ewa Chodakowska, Kasia Sokołowska, Jessica Mercedes, a także ostatnio Julia Wieniawa.

Kasia Warnke pokazała luksusową łazienkę

Do grona celebrytek, które ujawniły, jak wyglądają wnętrza ich mieszkań dołączyła właśnie Kasia Warnke. Na jej Instagramie znaleźć można niesamowite zdjęcie łazienki, które podpisała krótkim, acz wymownym stwierdzeniem Azyl.

Łazienka aktorki robi niesamowite wrażenie. Ściany i podłoga pokrywa przepiękny, majestatyczny marmur. Na środku znajduje się designerska wanna, a na ścianie wisi lustro. Wnętrze uzupełnione zostało kryształowym żyrandolem, złotymi dodatkami oraz drewnianymi meblami. Trudno przejść obok niego obojętnie. Podoba się Wam to pomieszczenie? 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.