Kasia Tusk ćwiczy w domu
Fot. Instagram: @makelifeeasier_pl
fitness

Jaki sposób na trening w domu ma Kasia Tusk?

Nie uwierzycie, jakiej marki jest jej mata do ćwiczeń…

Redakcja VIVA! 1 kwietnia 2020 11:30
Kasia Tusk ćwiczy w domu
Fot. Instagram: @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk spędza czas w domu, gdzie nie tylko prowadzi swoje domowe biuro, ale też zajmuje się córeczką. Autorka bloga i twórczyni kolekcji ubrań MLE znalazła też czas, żeby zadbać o swoje ciało. W ćwiczeniach pomaga jej córeczka Liliana.

Kasia Tusk - trening w domu

Jak się okazuje Kasia nie jest wielką fanką treningów, a że jej figura nie pozostawia wiele do życzenia, do tej pory trudno jej było przekonać się do regularnych ćwiczeń. Przyznała się do tego w niezwykle szczerym wpisie na swoim blogu. „Po ciąży, podejrzewam, że dzięki karmieniu piersią, wszystkie nadprogramowe kilogramy zniknęły w try migi, więc moja motywacja do uprawiania sportu utrzymywała się na równym poziomie zera. I chociaż wiem, że powinniśmy ćwiczyć przede wszystkim dla zdrowia, a nie dla wyglądu, to pomijając kilkurazowe zrywy, od dwóch lat właściwie nie ćwiczyłam. I nie jestem z tego powodu dumna”.

Teraz Kasia postanowiła zmienić podejście i zacząć ćwiczyć w domowym zaciszu. Jak się okazuje Kasia ćwiczy już od czterech tygodni! W każdym tygodniu wykonuje cztery treningi - dwa razy własny zestaw ćwiczeń rozciągających, a  dwa razy „Hot Body” Ewy Chodakowskiej.

Zobaczcie, jakie to proste - wystarczy mata do ćwiczeń, wygodny strój i laptop!

„Ćwiczę cztery razy tygodniu, z czego dwa razy wykonuję swój zestaw ćwiczeń rozciągających i z hula-hoop, a dwa razy wykonuję trening Ewy Chodakowskiej „Hot Body”. Chociaż ćwiczę z moim laptopem już od dobrych czterech tygodni (ograniczyłam wychodzenie z domu jeszcze nim zostało to odgórnie nakazane), to na szczęście nie czuję jeszcze spadku motywacji. Wręcz przeciwnie – każdy kolejny trening wykonuję "na większym luzie", czasem zdarza się nawet, że pod koniec nie padam twarzą na dywan”.

Kasia Tusk ćwiczy na macie Chanel!

Chcesz, żeby trening sprawiał Ci więcej przyjemności? Wybierz akcesoria i ubrania do ćwiczeń, które naprawdę Ci się podobają. Kasia uwielbia rzeczy Chanel - jak podejrzeliśmy na  jej blogu, czarna mata, na której ćwiczy sygnowana jest słynnym logo splątanych ze sobą liter „C” - to Chanel! Kasia wybrała do ćwiczeń prosty biały zestaw - top plus legginsy. Pięknie, wygodnie i stylowo!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Desert vibes 🌞 Na blogu znajdziecie teraz wiosenno-letnią propozycję makijażu @chanelofficial

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…