Katarzyna Sokołowska, VIVA! Moda 2/2016
Fot. Olga Majrowska
domy gwiazd

Kasia Sokołowska z partnerem pokazali niesamowity dom w Karkonoszach!

Gwiazda i jej partner mieszkają w luksusie…

Redakcja VIVA! 14 stycznia 2021 14:30
Katarzyna Sokołowska, VIVA! Moda 2/2016
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Sokołowska to najpopularniejsza reżyserka pokazów mody w Polsce. Gwiazda jest też jurorką programu Top Model. Przyjaźni się z projektantami mody, z którymi współpracuje. Urodziła się w styczniu 1976 roku w Lubartowie. Ukończyła studia wyższe tj. Szkoła Projektowania i Reklamy, Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi. Od kilku lat Kasia jest związana z biznesmenem Arturem Kozieją. Zakochani rzadko pokazują się publicznie. Jednak niedawno zrobili wyjątek i wystąpili wspólnie w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN.

Sokołowska i Kozieja opowiedzieli o swojej miłości. Spotkali się w 2017 roku i dzięki wspólnej znajomej zaaranżował Koziejowi udało się zaaranżować spotkanie. Sokołowska nie miała pojęcia, że wybiera się na randkę w ciemno:

Cztery lata temu poznaliśmy się na randce w ciemno, ale była to randka w ciemno dla Kasi,  zdradził Kozieja.

A co Kasia pamięta z tej randki?

Nie mogę powiedzieć, że wpadłam pod stół w pierwszej godzinie, ale to było długie spotkanie i bardzo interesujące. Potem się szybko potoczyło.

Wspaniała posiadłość Kasi Sokołowskiej i jej ukochanego w Karkonoszach

Teraz para prowadzi wspólne, szczęśliwe życie. Razem też pracują! Wywiad z zakochanymi redaktor DD TVN przeprowadził w ich inwestycji w Karkonoszach. Koziej inwestuje bowiem w budowę hoteli w najpiękniejszych miejscach w Polsce. Hotel Lake Hill to jego wspólny projekt z Kasią. Para nazywa go wręcz drugim domem. I jest to bardzo luksusowy dom. Co ciekawe, to właśnie Kasia w dużej mierze jest odpowiedzialna za wystrój wnętrz, które zachwycają nowoczesnym i minimalistycznym designem.

sokolowska-dzien-dobry-tvn-2
Fot. Dzień Dobry TVN

Piękny obiekt w Karkonoszach to nie jedyne miejsce bliskie sercu Kasi i jej partnera. Sokołowska opublikowała niedawno na Instagramie post, w którym pokazała zniszczone wnętrza. Post opatrzyła tajemniczym komentarzem:

Uwielbiam nowe wyzwania i otwieranie kolejnych drzwi💙 Nasz nowy projekt (...)
#nowyprojekt #sanssouci #hotel #karpacz #artdirector #puderikurz #powderanddust #kasiabezobcasów

To kolejny wspólny projekt pary. Zakochani będą teraz pracować nad hotelem w Karpaczu. Znając umiejętności stylizacyjne Kasi, na pewno to miejsce nabierze magicznego charakteru.
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.