Justyna Nagłowska, taras
Fot. Instagram @jus_naglowska
Domy gwiazd

Justyna Nagłowska pokazała taras w stylu boho! To miejsce wygląda jak z bajki!

Pastelowe kolory i ogromne lustra wśród roślin!

Aleksandra Frankowska 30 sierpnia 2021 13:27
Justyna Nagłowska, taras
Fot. Instagram @jus_naglowska

Justyna Nagłowska i Borys Szyc wrócili do domu po dłuższym urlopie. Żona aktora z radością powitała swój cudowny taras, który jest dla niej prawdziwą oazą spokoju i relaksu. Dziennikarka uwielbia wracać do tego miejsca. To jej przestrzeń, którą sama stworzyła, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal. Nic dziwnego, taras w stylu boho wygląda zadziwiająco. Każdy chciałby odpoczywać w takim miejscu. Jak urządziła go Nagłowska?

Czytaj też: Justyna Szyc-Nagłowska: „Odważyliśmy się na tę miłość, mimo że nikt nam nie dawał żadnych szans”

Taras Justyny Nagłowskiej to miejsce jak z bajki

Ogromny taras Nagłowskiej to efekt jej ciężkiej i bardzo skrupulatnej pracy. Urządzony w stylu boho, podzielony został na dwie strefy – jedzenia i relaksu. Każdy element wystroju został dokładnie przemyślany, stąd też wrażenie harmonii i spokoju, kiedy się w nim przebywa. Nagłowskiej zależało na tym, aby na tarasie każdy członek rodziny miał swoje ulubione miejsce.

Ja już nie muszę nigdzie chodzić. Mam swój raj. Nic mnie tak nie cieszy i nie spełnia, jak urządzanie domu. Mogę spędzać na tym długie godziny. To mój relaks. To charakterystyczne dla mojego znaku zodiaku. Jestem zachwycona efektem.

Taras jest szeroki i przestronny. W części jadalnej znajduje się duży, drewniany stół i mnóstwo zieleni. Wokół wiszą lustra z ciekawymi ramami. W stresie ogrodowej znajdują się w kolei miejsca wypoczynku – meble z palet z licznymi poduszkami i ponownie ogrom luster, które zostały umiejętnie ukryte wśród roślin. Styl boho przebija się tam na każdym kroku. Wśród dekoracji nie brakuje makram oraz perskich dywanów, które dodatkowo sprawiają, że miejsce to staje się przytulne, ciepłe i bardzo domowe.

Zobacz też: Justyna Szyc-Nagłowska o macierzyństwie: „Ja przede wszystkim jestem człowiekiem, kobietą”

Jak Wam się podoba taras, który urządziła Justyna Nagłowska? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.