Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
domy gwiazd

Julia Wieniawa pokazała nowe mieszkanie!

Aktorka kupiła apartament w kamienicy! Luksusowo?

Redakcja VIVA! 24 lutego 2020 16:27
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Julia Wieniawa inwestuje w nieruchomości! Gwiazda kupiła nowe mieszkanie, które pokazała na swoim Inststories. To już drugi dom Wieniawy w Warszawie - swoje pierwsze mieszkanie gwiazda często pokazuje na Instagramie. To właśnie tam znajduje się wielka garderoba Julii. A jak wygląda nowy apartament?

Nowe mieszkanie Julii Wieniawy

    „Właśnie jestem w swoim drugim mieszkaniu, które kiedyś chcę dać pod wynajem, ale tymczasem trochę w nim pomieszkuję. Raz jestem u siebie, a raz tutaj, bo mam bardzo blisko treningi tańca”, zdradziła gwiazda.

 Jak aktorka urządzi mieszkanie? Julia ma już pomysł, ale minie jeszcze trochę czasu zanim apartament będzie w pełni wykończony. „Mieszkanko jest jeszcze puste, dopiero je urządzam. Chcę, żeby było troszkę boho, troszkę retro, nowocześnie”, opowiedziała Wieniawa w Instastories.

Jak Julia Wieniawa urządziła mieszkanie?

W kuchni króluje duet bieli i czerni plus drewniane wstawki. W podobnym klimacie urządzona została łazienka. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, świetnie prezentuje się naturalna drewniana podłoga.

Jaki rozkład ma mieszkanie Julii? Gwiazda zrobiła fanom tour po wnętrzach!  „Tutaj mamy salon, który też dopiero urządzam. Tutaj mam kącik do jogi, tutaj będę miała matę i będę sobie ćwiczyć”.

Julia Wieniawa kupiła nowe mieszkanie
Fot. Instagram: @juliawieniawa

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.