Walentynki 2020
Fot. Adobe.Stock.com
walentynki

Jesteś singlem? Sprawdź, co możesz robić w Walentynki!

Zapomnij o smutnym wieczorze na kanapie!

Barbara Łubko 13 lutego 2022 16:30
Walentynki 2020
Fot. Adobe.Stock.com

Za Tobą rozstanie? Od dawna nie znalazłeś partnera?  A może wcale nie szukasz i dobrze Ci być singlem? Czy ci się to podoba, czy nie, Walentynki 2022 zbliżają się wielkimi krokami. Święto Zakochanych króluje na sklepowych półkach, w kinie i w telewizji. Co robić w Walentynki jeśli jest się samemu (wcale nie znaczy samotnym!)? Pomyśl, że możesz też czas spędzić z najwspanialszą osobą na świecie - samym sobą! Oto kilka propozycji (z przymrużeniem oka) na Walentynki dla singli.

ZOBACZ TAKŻE: Trendy we wnętrzach 2022 - najmodniejsze kolory w mieszkaniach i domach!

Walentynki dla singla - co robić 14 lutego?

1. Umów się z przyjaciółką/przyjacielem, którzy też są singlami. Pójdźcie do restauracji, zjedzcie pyszną kolację, nie martwiąc się, że pasek od spodni się nie dopina i… obserwujcie zakochane pary. Jacy oni są spięci, prawda?

2. Weź się za sprzątanie  i porządki. Może to doskonała okazja, żeby wcielić w życie metodę Marie Kondo? Masz cały wieczór (i noc!), żeby wreszcie ogarnąć swoją szafę!

3. Wszyscy sąsiedzi poszli na romantyczne kolacje? Bardzo dobrze! Wreszcie możesz urządzić koncert. Poczuj się jak Beyonce na Stadionie Narodowym - wystarczy szczotka do włosów i „Single Ladies” na Spotify!

4. Zarezerwuj seans w kinie (koniecznie z wyprzedzeniem - to w końcu Walentynki) i pójdź na film. Samemu! Pójście do kina bez towarzystwa Cię odrobinę przeraża? Tym bardziej odważ się to zrobić!

5. Zorganizuj sobie domowe spa: kąpiel, świeczki, maseczka na twarz, peeling, co tylko zamarzysz…

6. W Walentynki zakochani robią sobie prezenty. Kochasz siebie? Należy Ci się prezent. Zamiast wydawać na upominek dla partnera, kup go sobie!

7. Zrób coś dobrego dla świata! Przyjaciółka chciałaby wreszcie wyrwać się z mężem z domu pełnego dzieci? Zaoferuj jej swoją pomoc. Pamiętaj - dobre uczynki wracają…

8. Ponownie zainstaluj Tindera. Nie ma nic złego we wracaniu na tę aplikację…

9. Usuń Tindera (ponownie). Nie ma nic złego w zrezygnowaniu z używania tej aplikacji…

10. 14 luty? A co to za dzień? Zapomnij o Walentynkach i spędź ten dzień tak samo dobrze jak każdy inny!

Walentynki 2020
Fot. Adobe.Stock.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?