Walentynki 2020
Fot. Adobe.Stock.com
walentynki

Jesteś singlem? Sprawdź, co możesz robić w Walentynki!

Zapomnij o smutnym wieczorze na kanapie!

Redakcja VIVA! 8 lutego 2020 12:30
Walentynki 2020
Fot. Adobe.Stock.com

Za Tobą rozstanie? Od dawna nie znalazłeś partnera?  A może wcale nie szukasz i dobrze Ci być singlem? Czy ci się to podoba, czy nie, Walentynki 2020 zbliżają się wielkimi krokami. Święto Zakochanych króluje na sklepowych półkach, w kinie i w telewizji. Co robić w Walentynki jeśli jest się samemu (wcale nie znaczy samotnym!)? Pomyśl, że możesz też czas spędzić z najwspanialszą osobą na świecie - samym sobą! Oto kilka propozycji (z przymrużeniem oka) na Walentynki dla singli.

1. Umów się z przyjaciółką/przyjacielem, którzy też są singlami. Pójdźcie do restauracji, zjedzcie pyszną kolację, nie martwiąc się, że pasek od spodni się nie dopina i… obserwujcie zakochane pary. Jacy oni są spięci, prawda?

2. Weź się za sprzątanie  i porządki. Może to doskonała okazja, żeby wcielić w życie metodę Marie Kondo? Masz cały wieczór (i noc!), żeby wreszcie ogarnąć swoją szafę!

3. Wszyscy sąsiedzi poszli na romantyczne kolacje? Bardzo dobrze! Wreszcie możesz urządzić koncert. Poczuj się jak Beyonce na Stadionie Narodowym - wystarczy szczotka do włosów i „Single Ladies” na Spotify!

4. Zarezerwuj seans w kinie (koniecznie z wyprzedzeniem - to w końcu Walentynki) i pójdź na film. Samemu! Pójście do kina bez towarzystwa Cię odrobinę przeraża? Tym bardziej odważ się to zrobić!

5. Zorganizuj sobie domowe spa: kąpiel, świeczki, maseczka na twarz, peeling, co tylko zamarzysz…

6. W Walentynki zakochani robią sobie prezenty. Kochasz siebie? Należy Ci się prezent. Zamiast wydawać na upominek dla partnera, kup go sobie!

7. Zrób coś dobrego dla świata! Przyjaciółka chciałaby wreszcie wyrwać się z mężem z domu pełnego dzieci? Zaoferuj jej swoją pomoc. Pamiętaj - dobre uczynki wracają…

8. Ponownie zainstaluj Tindera. Nie ma nic złego we wracaniu na tę aplikację…

9. Usuń Tindera (ponownie). Nie ma nic złego w zrezygnowaniu z używania tej aplikacji…

10. 14 luty? A co to za dzień? Zapomnij o Walentynkach i spędź ten dzień tak samo dobrze jak każdy inny!

Walentynki 2020
Fot. Adobe.Stock.com

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.