Dom Jennifer Aniston
Fot. Getty Images
domy gwiazd

Jennifer Aniston pokazuje, jak mieszka!

Podoba Wam się jej dom wart 21 milionów dolarów?

Redakcja VIVA! 24 stycznia 2020 10:00
Dom Jennifer Aniston
Fot. Getty Images

Odkąd Jennifer Aniston założyła swój oficjalny profil na Instagramie, dowiadujemy się o aktorce coraz więcej! Teraz gwiazda postanowiła podzielić się zdjęciami z wnętrz swojego wspaniałego domu w Bel Air. Jen kupiła tę posiadłość w 2011 roku za 21 milionów dolarów. Renowacji dokonał ceniony architekt Frederick Fisher. Przez lata Aniston dzieliła dom ze swoim byłym mężem Justinem Therouxem. Para rozstała się w lutym 208 roku.

Dom Jennifer Aniston

Jen pokazała wnętrza swojego domu, przed rozdaniem Złotych Globów. Gwiazda nie tylko wrzuciła swoje zdjęcie we wspaniałej kreacji, w której pozowała na tarasie rezydencji, ale także zaprosiła fanów do imponującej garderoby!

Jen pokazała zdjęcie, na którym widać, jak przygotowuje się do wyjścia na galę.

Dom Jennifer Aniston
Fot. Instagram: @jenniferaniston

Trzeba przyznać, że garderoba Jen jest gigantyczna! I na pewno wystarczająco pojemna, aby pomieścić wieczorowe kreacje, w tym wspaniałą suknię Diora Haute Couture z ogromnym trenem, w której lśniła na gali rozdania Złotych Globów. W garderobie wszystkie ubrania i akcesoria są posegregowane i starannie poukładane lub rozwieszone na wieszakach. Widać, że aktorka kocha porządek.

Dom Jennifer Aniston
Fot. Instagram: @jenniferaniston

Natomiast przed galą SAG Awards 2020 stylistka i znajoma Jennifer na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcie gwiazdy w białej kreacji vintage z kolekcji Dior na sezon wiosna/lato 1999. Przy okazji mogliśmy zobaczyć wnętrza pokoju w domu Jen - zaskakująco są bardzo klasyczne. Zwróćcie uwagę na firanki!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.