Dom Jennifer Aniston
Fot. Getty Images
domy gwiazd

Jennifer Aniston pokazuje, jak mieszka!

Podoba Wam się jej dom wart 21 milionów dolarów?

Redakcja VIVA! 24 stycznia 2020 10:00
Dom Jennifer Aniston
Fot. Getty Images

Odkąd Jennifer Aniston założyła swój oficjalny profil na Instagramie, dowiadujemy się o aktorce coraz więcej! Teraz gwiazda postanowiła podzielić się zdjęciami z wnętrz swojego wspaniałego domu w Bel Air. Jen kupiła tę posiadłość w 2011 roku za 21 milionów dolarów. Renowacji dokonał ceniony architekt Frederick Fisher. Przez lata Aniston dzieliła dom ze swoim byłym mężem Justinem Therouxem. Para rozstała się w lutym 208 roku.

Dom Jennifer Aniston

Jen pokazała wnętrza swojego domu, przed rozdaniem Złotych Globów. Gwiazda nie tylko wrzuciła swoje zdjęcie we wspaniałej kreacji, w której pozowała na tarasie rezydencji, ale także zaprosiła fanów do imponującej garderoby!

Jen pokazała zdjęcie, na którym widać, jak przygotowuje się do wyjścia na galę.

Dom Jennifer Aniston
Fot. Instagram: @jenniferaniston

Trzeba przyznać, że garderoba Jen jest gigantyczna! I na pewno wystarczająco pojemna, aby pomieścić wieczorowe kreacje, w tym wspaniałą suknię Diora Haute Couture z ogromnym trenem, w której lśniła na gali rozdania Złotych Globów. W garderobie wszystkie ubrania i akcesoria są posegregowane i starannie poukładane lub rozwieszone na wieszakach. Widać, że aktorka kocha porządek.

Dom Jennifer Aniston
Fot. Instagram: @jenniferaniston

Natomiast przed galą SAG Awards 2020 stylistka i znajoma Jennifer na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcie gwiazdy w białej kreacji vintage z kolekcji Dior na sezon wiosna/lato 1999. Przy okazji mogliśmy zobaczyć wnętrza pokoju w domu Jen - zaskakująco są bardzo klasyczne. Zwróćcie uwagę na firanki!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.