Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
STYL ŻYCIA

Jak Małgorzata Kożuchowska spędza czas w domu?

Gwiazda wpadła na oryginalny pomysł…

Redakcja VIVA! 17 marca 2020 14:15
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Małgorzata Kożuchowska, podobnie jak wiele innych polskich i zagranicznych gwiazd postanowiła zostać w domu w obliczu zagrożenia koronawirusem. Jak inni popiera akcję #zostanwdomu. Jak gwiazda spędza ten czas? Na początku, kilka dni temu pokazała na Instagramie swoje zdjęcia, jak czyta książkę i bawi się z synkiem. Jednocześnie zaapelowała do obserwujących jej profil o rozwagę, przestrzeganie zaleceń państwowych. Napisała też pokrzepiającą wiadomość: „Wykorzystajcie ten czas na bycie z rodziną, rozmowy, nadróbcie czytelnicze i filmowe zaległości, pobawcie się z dziećmi, zadzwońcie do kogoś, dla kogo od dawna brakowało Wam czasu, ugotujcie dobry obiad i zjedźcie go bez pośpiechu, upieczcie ciasto. Zdrowia życzę nam wszystkim i... wierzę, że przetrwamy to”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani! W ostatnich dniach koronawirus zdominował nasze życie. Informacje, które do nas docierają są różne i bardzo łatwo jest poddać się panice, strachowi i poczuciu zdezorientowania. Stres nie jest naszym sprzymierzeńcem! Szukajmy informacji wyłącznie u wiarygodnych źródeł, nie powtarzajmy i nie szukajmy plotek! Zachowajmy spokój i zdrowy rozsądek! Dostosujmy się do odgórnych wytycznych, bo są gwarancją naszego bezpieczeństwa. Zdaję sobie sprawę, że każdy z nas wykonuje różne zawody, nie każdą pracę da się wykonywać zdalnie. Ale jeżeli macie tylko taką możliwość to zostańcie w domu, spędźcie ten czas z rodziną. Pamiętajcie też o osobach starszych, które są szczególnie narażone i dla których zachorowanie łączy się z realnym zagrożeniem życia. W takim momencie szczególnie ważne jest to, abyśmy wykazali się względem siebie dużą wrażliwością, zrozumieniem i wsparciem. Modlę się za osoby chore, za lekarzy, pielęgniarki i cały personel medyczny, który naraża swoje zdrowie i życie, żeby opanować pandemię. Za osoby podejmujące wszystkie najważniejsze decyzje w państwie mające na celu nasze bezpieczeństwo i zdrowie o jasność umysłów i mądrość. Wykorzystajcie ten czas na bycie z rodziną, rozmowy, nadróbcie czytelnicze i filmowe zaległości, pobawcie się z dziećmi, zadzwońcie do kogoś, dla kogo od dawna brakowało Wam czasu, ugotujcie dobry obiad i zjedźcie go bez pośpiechu, upieczcie ciasto. Zdrowia życzę nam wszystkim i... wierzę, że przetrwamy to❤️❤️❤️ #zostańwdomu #rodzina #koronawirus #zdrowie #głównyinspektoratsanitarny #zostanmywdomu Wiarygodnych informacji szukajcie na oficjalnych kanałach: @morawieckipl @premierrp @gis_gov_pl @ministerstwo_zdrowia @who @mswia_gov_pl

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Jak Małgorzata Kożuchowska spędza czas w domu

To jednak nie wszystko. Gwiazda wpadła też na pomysł świetnej inicjatywy. O co chodzi? „Ognisko domowe” instalacja. Jesteśmy razem, wspieramy się, dzielimy się obowiązkami i pomysłami jak spędzić ten czas w domu i bliskiej okolicy. Nie ma nudy!!! Damy radę! Pozdrawiamy serdecznie z naszego gniazda. #zostańwdomu #besafe #koronawirus #family”, pisze na swoim Instagramie Kożuchwoska w komentarzu do filmiku, który wrzuciła na swój feed. To piękny pomysł, który pomaga nam docenić naszych najbliższych.

Zwierzęta w domu Kożuchowskiej

Aktorka pokazała też na swoim Instastories, jak leniuchują jej czworonogi! Trzeba przyznać, że psiaki mają naprawdę dobre życie u swojej pani. Gwiazda nie tylko pokazała zdjęcia psów śpiących na kanapie, ale przekonywała też fanów, aby  pamiętali, że zwierzęta domowe nie przenoszą koronawirusa. To bardzo ważne - niestety z całej Polski dobiegają informacje, że ludzie chcą usypiać swoje czworonogi w obawie przed koronawirusem!

Kożuchowska w domu
Fot. Instagram: @malgorzatakozuchowska_

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.