Jak będą wyglądały święta Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki?
Fot. Instagram @pkrupinska
VIVA! Tylko u nas

Wiemy, co znajdzie się na wigilijnym stole Pauliny Krupińskiej! TYLKO NAM gwiazda zdradziła, jak będą wyglądały jej święta!

Xymena Borowiecka 12 grudnia 2017 14:00
Jak będą wyglądały święta Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki?
Fot. Instagram @pkrupinska

Tradycyjnie czy nowocześnie? Jak święta spędza najpiękniejsza para show-biznesu - Miss Polonia Paulina Krupińska i muzyk Sebastian Karpiel Bułecka? TYLKO NAM piękna modelka zdradziła, co jest dla niej najważniejsze podczas tego szczególnego czasu, której potrawy nie może zabraknąć na stole i jak zmieniły się jej zwyczaje od pojawienia się na świecie Tosi i Jędrka! 
 

Zobacz także: Święta nadchodzą! Zobaczcie jak gwiazdy przygotowują się do Bożego Narodzenia!

Rodzina na pierwszym miejscu

Odkąd pojawiły się dzieci, staramy się dać im jak najwięcej ciepła i zaangażować je w przygotowania do świąt, żeby mogły poczuć ich magię. Wcześniej ubierałam choinkę w Wigilię. Teraz, robimy to wcześniej. Razem wieszamy bombki i dzięki temu przeżywamy coś naprawdę wspaniałego, zdradziła Paulina Krupińska.

Jak będą wyglądały święta Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki?
Fot. Instagram @pkrupinska

Dekoracje choinkowe wybiera wraz z Tosią, która chętnie uczestniczy w przygotowaniach do świąt.
 

Znane małżeństwo dba o to, by pielęgnować tradycje, wzmacniać więzi i celebrować szczególne chwile przy rodzinnym stole oraz podczas wspólnej modlitwy, dlatego podkreśla, jak ważna jest dla niej pasterka:

Co roku, niezależnie od tego jak się czuję - czy jestem śpiąca czy przeziębiona, idę na pasterkę. To dla mnie wyjątkowa, bliska mojemu sercu tradycja - mój symbol świąt.


Święta na trzy domy Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Chcemy spędzić święta ze wszystkimi najbliższymi, więc dzielimy je na trzy domu - mój dom rodzinny, nasz wspólny i oczywiście ten w Zakopanem. I choć czynnie nie biorę udziału w gotowaniu, to chętnie sprzątam. Moja mama zawsze to doceniała zwłaszcza, że kuchnia jest jej królestwem, a ja i mój brat czasem po prostu jej przeszkadzaliśmy, wspomina modelka. 

Zamiast makowca i sernika...

...postna kapusta, czyli z fasolą i grzybami. To ulubiona potrawa gwiazdy, której nie może zabraknąć na Wigilii. Była Miss Polonia uwielbia świąteczne dania, szczególnie te, które pojawiają się na stole pierwszego i drugiego dnia świąt. 

Nie jestem fanką barszczu czerwonego, a słodkie potrawy czy ciasta jemy na Wielkanoc. Za to bardzo lubię różnego rodzaju mięsa i potrawy, w których nie może go zabraknąć.

Jeśli faktycznie gwiazda zajada się mięsem i wciąż zachwyca nienaganną figurą, to koniecznie należy wziąć z niej przykład!
 

Jak będą wyglądały święta Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki?
Fot. Instagram @pkrupinska

Takie piękne ciasteczka upiekła w zeszłym roku z pomocą córeczki Tosi.
 

Idealne prezenty? Przemyślane i praktyczne!

Prezenty planuję wcześniej. Dbam o to, żeby naprawdę uszczęśliwić rodzinę. Czasem już w lipcu wiem, czym obdaruję najbliższych. 

A co sama najbardziej lubi dostawać? Będziecie zaskoczeni!

Uwielbiam praktyczne, kuchenne prezenty! Mikser, blender i inne cuda to coś, co z pewnością mnie ucieszy. Nie ukrywam - nie znam się na sprzęcie i kiedy dostaję akcesoria kuchenne jestem po prostu przeszczęśliwa! 

Z okazji świąt życzymy Paulinie Krupińskiej samych trafionych podarunków. Mamy nadzieję, że pod choinką znajdzie wymarzoną sokowirówkę! :)


A jak będą wyglądały wasze święta?


Polecamy: To będzie pierwsze Boże Narodzenie małej Klary Lewandowskiej! Wiemy, jak Ania i Robert przygotowują się do tych świąt!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.