Pomysł na Sylwestra
Fot. fot. Bartek Barczyk / materiały prasowe
VIVA! TYLKO U NAS

Nie masz jeszcze planów na Sylwestra 2019?

Oto ciekawa propozycja!

Artykuł sponsorowany 12 listopada 2019 15:35
Pomysł na Sylwestra
Fot. fot. Bartek Barczyk / materiały prasowe

Nie masz planów na spędzenie ostatniego dnia w roku? Po co siedzieć w domu przed telewizorem skoro można się dobrze bawić! W Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie na Dużej Scenie 31. grudnia zapowiada się świetna impreza. Na żywo i tylko największe przeboje – tak zapowiada się ten roztańczony wieczór. Rasputin, Rivers of Babylon, Ma Baker, Daddy Cool — każdy z nas zna te hity, każdy nieraz przy nich tańczył, każdy — choć nie każdy się przyzna — je sobie śpiewał.

Jak podkreślają organizatorzy Boney M. znowu pojawią się na scenie. „Wspaniali, kolorowi, roztańczeni, z sercami ze złota. Na Dużej Scenie będzie rządził świat teatralnego disco i wir nieokiełznanej zabawy. Może i świat się kończy, ale my ... my tańczymy!”
W spektaklu BORN BY BONEY M reżyserii Krzysztofa Głuchowskiego zobaczymy: Karolinę Kazoń, Ewelinę Casette, Alicję Szczegielniak, Karolinę Kamińską , Agnieszkę Judycką , Rafała Szumerę , Grzegorza Łukawskiego, Daniela Malchara.

Masz już inne plany na Sylwester? Nic nie szkodzi! Spektakl ponownie będzie można zobaczyć 2 - 5 stycznia i 24, 25, 31 stycznia i 1 lutego 2020 r.

Więcej szczegółów: www.teatrwkrakowie.pl  

Pomysł na Sylwestra
Fot. fot. Bartek Barczyk / materiały prasowe

Pomysł na Sylwestra
Fot. fot. Bartek Barczyk / materiały prasowe

TAGI #Sylwester

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.