Ewelina Lisowska, mieszkanie
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Ewelina Lisowska pokazała wnętrza swojego mieszkania i zaskoczyła jednym pomieszczeniem!

To dopiero nowoczesny styl!

Aleksandra Frankowska 21 kwietnia 2021 11:27
Ewelina Lisowska, mieszkanie
Fot. Instagram

Ewelina Lisowska jest ostatnio bardzo na fali, zwłaszcza patrząc na zdjęcia, które publikuje na swoim Instagramie. Gwiazda dużo mówi o akceptacji siebie, publikując fotografie ze swojej metamorfozy, jednak w tę drugą stronę. Lisowska z bardzo szczupłego ciała, zdecydowała się przejść do nieco bardziej kobiecej sylwetki. Na zdjęciach często widać też jej mieszkanie, które młoda gwiazda urządziła w bardzo nowoczesnym stylu. Jak mieszka Ewelina Lisowska? Uwagę zwraca przede wszystkim garderoba i niesamowicie wyeksponowane torebki. Tego pozazdrościłaby jej każda kobieta!

Zobacz też: Ewelina Lisowska pokazała zdjęcie w kostiumie i… wywołała burzę w sieci!

Jak mieszka Ewelina Lisowska?

Apartament Eweliny Lisowskiej to połączenie nowoczesnego stylu z wersją glamour. W przeciwieństwie do gwiazd polskiego show biznesu, Lisowska nie mieszka w Warszawie, a w ukochanym Wrocławiu. Jak mieszka Ewelina Lisowska? Na uwagę w jej wnętrzach zasługuje przede wszystkim garderoba, gdzie gwiazda szykuje się na wszystkie wielkie wyjścia. Prócz wieszaków z kreacjami, widać gablotę z wyeksponowanymi torebkami, a także białą toaletkę z kosmetykami. Takiego miejsca w domu pozazdrościłaby jej każda kobieta.

Czytaj również: Ewelina Lisowska już tak nie wygląda! Radykalnie zmieniła kolor włosów!

W salonie Lisowskiej dominuje biel i szarość, ale również dekoracje w stylu glamour. Punktem centralnym jest też tapeta z literami, która dodaje wnętrzu charakteru.

Warto wspomnieć, że pierwotnie mieszkanie wokalistki było mniejsze, jednak przy okazji remontu zdecydowała się ona na zakup sąsiedniego lokalu i połączyła dwa mieszkania ze sobą.

Jak podobają się Wam jej wnętrza? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.