Ewa Kasprzyk, dom
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Ewa Kasprzyk pokazała artystyczne wnętrza swojego domu!

Takiego wystroju nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 29 marca 2021 19:27
Ewa Kasprzyk, dom
Fot. Instagram

Ewa Kasprzyk to jedna z najpiękniejsze starzejących się polskich aktorek. Obecnie, wraz z narzeczonym Michałem Kozerskim mieszkają w przepięknym domu, którego urządzaniem aktorka zajęła się osobiście. Znana z filmów Kogel-mogel, Wojna polsko-ruska oraz seriali Złotopolscy czy Na dobre i na złe aktorka znów jest zakochana i bardzo szczęśliwa. Radość i dobrą energię widać też w jej niesamowitych wnętrzach, w które włożyła mnóstwo pasji i serca. Jak mieszka Ewa Kasprzyk?

Zobacz też: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski poznali się przypadkiem. Potem mężczyznę czekał specjalny test

Ewa Kasprzyk pokazała artystyczne wnętrza swojego domu

Klimatyczny dom Ewy Kasprzyk urzeka swoim wnętrzem. Artystyczna dusza aktorki bardzo ujawniła się w przestrzeniach, gdzie nie zabrakło kreatywnych akcentów związanych ze sztuką. Na Instagramie Ewy Kasprzyk zobaczyć można kilka kadrów z jej domu. Widać na nich między innymi salon oraz kuchnię. Wśród bibelotów, nie brakuje oryginalnych pamiątek z podróży.

Na ścianach wisi mnóstwo inspirujących obrazów, a na półkach rozstawione zostały figurki, które dodają wnętrzom wyjątkowego klimatu. W salonie znalazły się bardzo ponadczasowe meble, które wraz ze zmianą trendów, wciąż będą modne. Biała skórzana kanapa, drewniane meble, a do tego nowoczesne akcenty, takie jak plastikowe krzesła oraz biały stół.

Czytaj też: Ewa Kasprzyk pokazała się w nowej stylowej fryzurze. Ale metamorfoza!

Kuchnia Ewy Kasprzyk robi wrażenie

To chyba najpiękniejsze pomieszczenie i jednocześnie miejsce, które Ewa Kasprzyk uwielbia. Zostało zaaranżowane bardzo funkcjonalnie – białe meble rozświetliły i powiększyły wnętrze. Nie brakuje tam również drewnianych akcentów i motywów roślinnych na obrazach. Widać, że Ewa Kasprzyk nawet w kuchnię tchnęła swoją artystyczną duszę. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…