Energylandia
Fot. Energylandia
O tym się mówi!

Dzień Dziecka w Energylandii!

Bawcie się najlepiej na świecie!

Aleksandra Frankowska 31 maja 2021 10:04
Energylandia
Fot. Energylandia

Dzień Dziecka już jutro! Z pewnością rodzice głowią się, czym tym razem mogą zaskoczyć swoje pociechy. Radzimy! Idealnym sposobem na prezent są bilety do Energylandii! Zabierz je tam, gdzie będą mogły spełnić wiele swoich marzeń i doskonale się bawić! To modne miejsce, o którym marzy każde dziecko! Szczególnie warto odwiedzić je 1 czerwca, a dlaczego?

Energylandia
Fot. Energylandia

O Energylandii mówi się PRAWDZIWA FABRYKA MARZEŃ! Takim mianem cieszy się Energylandii już od blisko 7 lat. Radość, szczery uśmiech na twarzach oraz niezapomniane chwile, które pozostaną w pamięci Małych Gości oraz ich Rodziców. To nieodłączne cechy Rodzinnego Parku Rozrywki w Zatorze. Znajdziemy tam 94 atrakcje, wśród których aż 22 dedykowane są dzieciom od 2 roku życia. Oprócz roller coasterów czkają nas 17 ekscytujących zjeżdżalni wodnych w Big Milk Water Parku i Tropical Fun. To wszystko podczas Kinder Party, najważniejszego wydarzenia sezonu, wzbogacone będzie tysiącami nagród i gadżetów dla dzieci! Czy można chcieć czegoś więcej?

Energylandia
Fot. Energylandia

W Parku dążenie do wywołania uśmiechu najmłodszych nie ogranicza się tylko do jednego dnia w roku. W Energylandii Dzień Dziecka trwa cały rok. Nawet jeśli odwiedziny Parku nie wypadną 1 czerwca, to każdy inny dzień jest równie wyjątkowy i będzie niezapomnianym przeżyciem dla całej rodziny.

W Energylandii wszystkie dzieci, w każdym wieku znajdą moc zabawy i radości.

Dla najmłodszych zostały dostosowane niewielkie atrakcje strefy cyrkowej w Bajkolandii, w tym kolejki widokowe, karuzele, atrakcje wodne, a nawet niewielkie roller coastery.

Energylandia
Fot. Energylandia

Nieco starsze dzieci z pewnością chętnie skorzystają z ekstremalnych kolejek i zjeżdżalni. Moya Formuła czy Hyperion to prawdziwa dawka emocji, adrenaliny i niezapomnianych przeżyć. Park oferuje rozmaite atrakcje, które odpowiadają preferencjom wszystkich gości, zarówno tych najmłodszych, jak i starszych dzieci.

Atrakcje dla Mam z dziećmi

Wszystkie alejki w Energylandii są dokładnie wyrównane, zapewniając bezpieczne korzystanie przy spacerach z wózkami czy z młodszymi pociechami. Szerokość trasy pozwala na wygodne mijanie się z innymi odwiedzającymi Park. W Energylandii dostępny jest pokój dla matki z dzieckiem, w którym można przewinąć oraz nakarmić maluszka w odosobnionym i spokojnym miejscu, zapewniającym prywatność podczas tych czynności, a wszystkie toalety znajdujące się w obrębie obiektu wyposażone są w przewijaki. Sklepy funkcjonujące na terenie Parku posiadają szeroki wybór asortymentu dla dzieci, więc rodziców czy dziadków przebywających w Energylandii nie zaskoczy żadna sytuacja, na miejscu zaopatrzą się w pieluchy, zupki i inne niezbędne artykuły dziecięce.

Energylandia
Fot. Energylandia

Kup bilet już od 1 zł

Energylandia ma dla swoich gości atrakcyjne ceny i stałe promocje. Szukając pomysłu na wyjazd z dziećmi warto skorzystać z biletów za 1 zł dla dzieci do 3 lat. Aktualna cena biletu ulgowego do 140 centymetrów wzrostu wynosi 79,00 złotych, natomiast koszt tego biletu w wersji dwudniowej to 139,00 złotych. Więcej informacji na temat biletów i ich zakupów znajduje się tutaj.

A co z bonem turystycznym?

Energylandia oferuje swoim gościom możliwość wykorzystania bonu turystycznego przy zakupie biletów do Parku. Aby zrealizować bon, wystarczy oprócz zakupu biletu, wybrać jedną dodatkową usługę w postaci posiłku lub noclegu. Bon turystyczny można zamienić na dowolne bilety dla całej rodziny. Bon turystyczny na terenie Parku można wykorzystać, decydując się na jedną z trzech kombinacji bilet + nocleg (np. pole namiotowe w cenie 10 złotych za dobę), bilet + kupon na posiłek (każdy kupon ma wartość 50 złotych, które można dowolnie wykorzystać we wszystkich dostępnych lokalach na terenie Parku - nawet dobierając większą ilość kuponów) lub bilet + nocleg + kupon na posiłek (jako połączenie wszystkich dostępnych usług).

Energylandia
Fot. Energylandia

Water Park - otwarty już od 28 maja

To będzie niesamowita, wodna przygoda! Spraw radość swojemu dziecku! 3 baseny z krystalicznie czystą wodą o zróżnicowanej głębokości 20, 40 i 140 cm głębokości. 17 rozbudowanych i ekscytujących zjeżdżalni oraz 150 pontonów dla lubiących aktywny wypoczynek oraz 4000 leżaków dla kochających kąpiele słoneczne. Mówiąc krótko to idealne miejsce do zabawy i odpoczynku i fantastyczna rozrywka również podczas obchodów Dnia Dziecka. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.