Energylandia
Fot. Energylandia
O tym się mówi!

Dzień Dziecka w Energylandii!

Bawcie się najlepiej na świecie!

Aleksandra Frankowska 31 maja 2021 10:04
Energylandia
Fot. Energylandia

Dzień Dziecka już jutro! Z pewnością rodzice głowią się, czym tym razem mogą zaskoczyć swoje pociechy. Radzimy! Idealnym sposobem na prezent są bilety do Energylandii! Zabierz je tam, gdzie będą mogły spełnić wiele swoich marzeń i doskonale się bawić! To modne miejsce, o którym marzy każde dziecko! Szczególnie warto odwiedzić je 1 czerwca, a dlaczego?

Energylandia
Fot. Energylandia

O Energylandii mówi się PRAWDZIWA FABRYKA MARZEŃ! Takim mianem cieszy się Energylandii już od blisko 7 lat. Radość, szczery uśmiech na twarzach oraz niezapomniane chwile, które pozostaną w pamięci Małych Gości oraz ich Rodziców. To nieodłączne cechy Rodzinnego Parku Rozrywki w Zatorze. Znajdziemy tam 94 atrakcje, wśród których aż 22 dedykowane są dzieciom od 2 roku życia. Oprócz roller coasterów czkają nas 17 ekscytujących zjeżdżalni wodnych w Big Milk Water Parku i Tropical Fun. To wszystko podczas Kinder Party, najważniejszego wydarzenia sezonu, wzbogacone będzie tysiącami nagród i gadżetów dla dzieci! Czy można chcieć czegoś więcej?

Energylandia
Fot. Energylandia

W Parku dążenie do wywołania uśmiechu najmłodszych nie ogranicza się tylko do jednego dnia w roku. W Energylandii Dzień Dziecka trwa cały rok. Nawet jeśli odwiedziny Parku nie wypadną 1 czerwca, to każdy inny dzień jest równie wyjątkowy i będzie niezapomnianym przeżyciem dla całej rodziny.

W Energylandii wszystkie dzieci, w każdym wieku znajdą moc zabawy i radości.

Dla najmłodszych zostały dostosowane niewielkie atrakcje strefy cyrkowej w Bajkolandii, w tym kolejki widokowe, karuzele, atrakcje wodne, a nawet niewielkie roller coastery.

Energylandia
Fot. Energylandia

Nieco starsze dzieci z pewnością chętnie skorzystają z ekstremalnych kolejek i zjeżdżalni. Moya Formuła czy Hyperion to prawdziwa dawka emocji, adrenaliny i niezapomnianych przeżyć. Park oferuje rozmaite atrakcje, które odpowiadają preferencjom wszystkich gości, zarówno tych najmłodszych, jak i starszych dzieci.

Atrakcje dla Mam z dziećmi

Wszystkie alejki w Energylandii są dokładnie wyrównane, zapewniając bezpieczne korzystanie przy spacerach z wózkami czy z młodszymi pociechami. Szerokość trasy pozwala na wygodne mijanie się z innymi odwiedzającymi Park. W Energylandii dostępny jest pokój dla matki z dzieckiem, w którym można przewinąć oraz nakarmić maluszka w odosobnionym i spokojnym miejscu, zapewniającym prywatność podczas tych czynności, a wszystkie toalety znajdujące się w obrębie obiektu wyposażone są w przewijaki. Sklepy funkcjonujące na terenie Parku posiadają szeroki wybór asortymentu dla dzieci, więc rodziców czy dziadków przebywających w Energylandii nie zaskoczy żadna sytuacja, na miejscu zaopatrzą się w pieluchy, zupki i inne niezbędne artykuły dziecięce.

Energylandia
Fot. Energylandia

Kup bilet już od 1 zł

Energylandia ma dla swoich gości atrakcyjne ceny i stałe promocje. Szukając pomysłu na wyjazd z dziećmi warto skorzystać z biletów za 1 zł dla dzieci do 3 lat. Aktualna cena biletu ulgowego do 140 centymetrów wzrostu wynosi 79,00 złotych, natomiast koszt tego biletu w wersji dwudniowej to 139,00 złotych. Więcej informacji na temat biletów i ich zakupów znajduje się tutaj.

A co z bonem turystycznym?

Energylandia oferuje swoim gościom możliwość wykorzystania bonu turystycznego przy zakupie biletów do Parku. Aby zrealizować bon, wystarczy oprócz zakupu biletu, wybrać jedną dodatkową usługę w postaci posiłku lub noclegu. Bon turystyczny można zamienić na dowolne bilety dla całej rodziny. Bon turystyczny na terenie Parku można wykorzystać, decydując się na jedną z trzech kombinacji bilet + nocleg (np. pole namiotowe w cenie 10 złotych za dobę), bilet + kupon na posiłek (każdy kupon ma wartość 50 złotych, które można dowolnie wykorzystać we wszystkich dostępnych lokalach na terenie Parku - nawet dobierając większą ilość kuponów) lub bilet + nocleg + kupon na posiłek (jako połączenie wszystkich dostępnych usług).

Energylandia
Fot. Energylandia

Water Park - otwarty już od 28 maja

To będzie niesamowita, wodna przygoda! Spraw radość swojemu dziecku! 3 baseny z krystalicznie czystą wodą o zróżnicowanej głębokości 20, 40 i 140 cm głębokości. 17 rozbudowanych i ekscytujących zjeżdżalni oraz 150 pontonów dla lubiących aktywny wypoczynek oraz 4000 leżaków dla kochających kąpiele słoneczne. Mówiąc krótko to idealne miejsce do zabawy i odpoczynku i fantastyczna rozrywka również podczas obchodów Dnia Dziecka. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.