Wyspa Indian Creek - tu mieszkaja najbogatsi - domy gwiazd gisele bundchen tom brady posiadlosci
Fot. Theo Wargo/Getty Images, SplashNews.com/East News
domy gwiazd

Wyspa Indian Creek to oaza luksusu dla najbogatszych

Wkrótce zamieszkają tu Gisele Bündchen i Tom Brady…

Redakcja VIVA! 7 lutego 2022 18:30
Wyspa Indian Creek - tu mieszkaja najbogatsi - domy gwiazd gisele bundchen tom brady posiadlosci
Fot. Theo Wargo/Getty Images, SplashNews.com/East News

Niektóre gwiazdy wybierają Los Angeles i tam się osiedlają. Piękna rezydencje w Hollywood zachwycają, ale najbogatsi wybierają Florydę. To tu na prywatnych wsypach, na które zwykły śmiertelnik nie ma dostępu mieszkają w swoich niesamowitych posiadłościach. Liczy się prywatność i ekskluzywność. Taka jest właśnie wyspa Indian Creek, znana też jako „Billionaire Bunker”.  To tu zamieszkają niedługo Gisele Bündchen i Tom Brady. Kogo będą mieli za sąsiadów? Mieszkają tu między innymi: miliarder Carl Icahn, kolejny miliarder Eddie Lampert, współzałożyciel Hotels.com Bob Diener oraz deweloper Jeffrey Soffer, a także Ivanka Trump z mężem.

ZOBACZ TEŻ: Opoczynek nad basenem? Zobaczcie miejsca relaksu gwiazd!

Indian Creek, wyspa luksusu na Florydzie - tu zamieszka Gisele Bündchen z mężem

Mąż Gisele Bündchen, Tom Brady' zakończył karierę w NFL i razem z żoną, na emeryturę przenosi się na Florydę. Jednak nie jest typowym emerytem, którzy, z racji na słonce i piękną pogodę, tak chętnie przeprowadzają się do tego stanu. Tom i Gisele zdecydowali się zamieszkać właśnie na wyspie Indian Creek, położonej niedaleko Miami Beach. Na tę wyspę o powierzchni 120 hektarów można dostać się jedynie przez strzeżony most. Na Indian Creek znajdują się 34 posiadłości. Do niedawna mieszkała tu także koleżanka Gisele po fachu - modelka Adriana Lima. Wyspa jest ochraniana przez wykwalifikowane służby zarówno z wody, jak i z powietrza. Prywatność i bezpieczeństwo to podstawa dla mieszkańców.

Brady i Bündchen zapłacili za swój dom zaledwie około 17 milionów dolarów. Podobnie jak z domów innych mieszkańców wyspy, także z ich posiadłości rozciąga się widok na wodę. I choć ich posiadłość jest skromniejsza niż wiele innych domów na wyspie, na pewno będzie prezentować się zachwycająco. Teraz podobno trwają prace remontowe. Brady i Bündchen, zwrócili się do firmy architektonicznej Clements Design z Los Angeles, która odpowiada za domy wielu gwiazd, m.in. Kris Jenner. Dom ma być ekologiczny - Gisele jest przecież ambasadorką Programu Ochrony Środowiska Narodów Zjednoczonych, więc wprowadzenie elementów przyjaznych dla środowiska jest dla niej bardzo ważne.

CZYTAJ TEŻ: Ivanka Trump i jej mąż zarobili gigantyczne pieniądze podczas pracy w Waszyngtonie


Dom Ivanki Trump i Jareda Kushnera na wyspie Indian Creek

Tak prezentuje się z lotu ptaka nowa rezydencja Ivanki Trump i Jareda Kushnera (zdjęcie poniżej), która kosztowała słynną parę 24 miliony dolarów. Dom znajduje się na wyspie Indian Creek. Pałacowa rezydencja ma powierzchnię prawie 800 metrów kwadratowych, a w środku znajduje się aż sześć sypialni. 

Wyspa Indian Creek - tu mieszkaja najbogatsi - domy gwiazd Ivanka Trump posiadlosc
Fot. SplashNews.com/East News

Wyspa Indian Creek - tu mieszkaja najbogatsi - domy gwiazd
Fot. effrey Greenberg/Education Images/Universal Images Group via Getty Images

Wyspa Indian Creek - tu mieszkaja najbogatsi - domy gwiazd jak wyglada
Fot. Jeffrey Isaac Greenberg 18+ / Alamy Stock Photo

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…