Maffashion, Julia Kuczyńska, Maffashion, VIVA! 17/2021
Fot. Mateusz Stankiewcz/SameSame
domy gwiazd

Jak wygląda wnętrze domu Julii Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego?

Nowoczesna willa Maffashion zachwyca!

Redakcja VIVA! 5 maja 2022 18:30
Maffashion, Julia Kuczyńska, Maffashion, VIVA! 17/2021
Fot. Mateusz Stankiewcz/SameSame

Maffashion to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek. Gwiazda Instagrama jest też współwłaścicielką modowej marki Epram, a ubrania jej projektu noszą światowej sławy gwiazdy m.in siostry Kardashian i Kris Jenner. Prywatnie Maffashion jest mamą małego Bastka. Julia razem z synkiem i swoim narzeczonym, ojcem chłopca, aktorem Sebastianem Fabijańskim mieszka w nowoczesnym domu w okolicach Konstancina. Para wykańczała dom na bieżąco, już w nim mieszkając. Wnętrza zachwycają, a Maffashion pokazała je niedawno w programie „Dzień Dobry TVN”.

Natomiast we wrześniu 2021 Maffashion była bohaterką okładki „VIVY!”. Wtedy w rozmowie z Barbarą Łubko opowiedziała o tym, jak razem z Sebastianem znaleźli dom i jak wyglądały prace remontowe.

– Nowy dom to był Wasz drugi, obok synka, „wspólny projekt”!

Jak już byłam w ciąży, podjęliśmy decyzję o kupnie domu. Mieliśmy upatrzony inny, już gotowy. Wchodzisz i mieszkasz. Już prawie podpisaliśmy umowę, ale musieliśmy poczekać dwa tygodnie na jakieś papiery i wtedy okazało się, że zwolnił się dom w stanie deweloperskim na innym osiedlu. Sebastian pojechał go obejrzeć i powiedział mi, że dom jest świetny. Wysłał mi nagranie. Kiedy zobaczyłam, że to jest stan surowy, zaprotestowałam: „Jestem w ciąży, zaraz będzie małe dziecko, a zamiast domu plac budowy? Nie ma mowy”. A Sebastian, który ma doświadczenie w remontach, bo już dwa mieszkania robił, stwierdził, że na pewno zdążymy.

– Zaufałaś?
Zaufałam. Chociaż dopiero, kiedy zobaczyłam dom na własne oczy. Sebastian mnie namówił: „Przyjedź, zobaczysz”. Przyjechałam, rozejrzałam się i powiedziałam: „No dobra!” (śmiech).


– Jak postanowiliście urządzić dom?
Zależało nam na czasie. Mieliśmy świetną ekipę i architektkę. Dogadaliśmy terminy. Chcieliśmy, żeby było klasycznie, żeby wystrój był aktualny za 10, 15 lat. Trochę loftowo. We wnętrzach jest stal, drewno, beton. Góra jest biała. Jest dużo zabudów. Wszystko solidne. Czekamy na wykończenie pokoju Bastka. Jeszcze nie są skończone całkowicie łazienki.

Teraz wnętrza są już wykończone. Jak wygląda dom w środku?

ZOBACZ TAKŻE: Maffashion pokazała zdjęcia swojego mieszkania w Warszawie. Będzie w nim robić sesje na Instagram

Nowoczesny dom Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego - jak wyglądają wnętrza

Dom jest piętrowy, ma około 200 metrów kwadratowych powierzchni i prostą, minimalistyczną bryłę. W środku urządzony jest w nowoczesny sposób, a wnętrza tworzą spójną całość. Salon połączony jest z kuchnią. To właśnie przestrzeń na parterze prezentuje się najciekawiej - zachwycają oryginalne schody i bardzo wysoki pomieszczenie, w którym króluje naturalne światło.

We wnętrzu nie zabrakło wyjątkowego akcentu - obrazów autorstwa samego Sebastiana Fabijańskiego. Tryptyk zawisł nad schodami prowadzącymi na piętro.

Na piętrze sypialnia urządzona jest w beżowych i szarych kolorach. Na uwagę zasługują łazienki - jedna ma ściany z ciemnego drewna i czarno-białe elementy. Na ścianach w drugiej łazience położone są kolorowe płytki. Jak Wam podoba się dom Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego?

CZYTAJ TEŻ: Maffashion oprowadziła fanów po swoim nowym domu! „Nie mogę się powstrzymać”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.