Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
domy gwiazd

Tropikalny taras Julii Wieniawy to prawdziwe arcydzieło!

Jak gwiazda go zaaranżowała? Pewien szczegół robi wrażenie…

Redakcja VIVA! 3 lipca 2022 17:30
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej popularnych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka, wokalistka i influencerka odnosi sukcesy praktycznie w każdej dziedzinie - ma nawet własną markę kosmetyczną. Inwestuje, tworzy, spełnia się na każdym polu. W 2020 roku Julia Wieniawa kupiła i wyremontowała mieszkanie warte 2 miliony złotych. Oficjalnie przeprowadziła się do niego w 2021 roku, a na swoim Instagramie pokazywała wnętrza nowego domu. Niezwykle ważnym miejscem jest tu taras, który podobno pomagał jej projektować Marcin Tyszka. Julia, podobnie jak znany fotograf, jest miłośniczką roślin.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa zmaga się z przewlekłą chorobą: „To wszystko to były objawy...”

Taras Julii Wieniawy - jak zaaranżować balkon na wiosnę i lato 2022?

Na tarasie Wieniawy pierwszoplanową rolę grają oczywiście rośliny, ale to nie wszystko. Teraz przestrzeń została zaaranżowana w nowy sposób, a meble na tarasie pochodzą z kolekcji Westwing: „Po raz drugi @westwingpl odwiedził moje mieszkanie i zrobił w nim piękną kampanię. Tym razem w roli głównej- taras. Jeśli chcecie zobaczyć na jakie meble i dodatki postawiłam, to koniecznie wpadajcie do nich na stronę!”, napisała Julia w komentarzu do posta ze zdjęciami ze swojego tarasu. 

Na tarasie Julii znalazło się miejsce zarówno na dużą kanapę z jasnymi poduchami, jak i na stół, przy którym gwiazda może urządzać całkiem spore przyjęcia. Na uwagę zasługują też dywany zewnętrzne - to świetne rozwiązanie na każdy balkon i taras, które nadaje przestrzeni bardziej przytulny charakter.

CZYTAJ TEŻ: Julia Wieniawa wprowadziła się do apartamentu za 2 miliony i pokazała garderobę!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.