Jak prezentują się wnętrza tego zjawiskowego domu?

Redakcja Viva! 3 września 2021 18:30

Słynna dziennikarka telewizyjna Ellen DeGeneres kupiła właśnie ranczo w Beverly Hills za jedyne 8,5 miliona dolarów. Ellen DeGeneres, której wieloletnią partnerką jest aktorka, znana między innymi z serialu „Ally McBeal” Portia de Rossi zamieszkają w jednej z najbardziej znanych i luksusowych dzielnic Los Angeles - Beverly Hills. Dom ma prawie 400 metrów kwadratowych powierzchni i pochodzi z połowy XX wieku. Utrzymany jest w charakterystycznym dla tej epoki stylu mid century. Został zaprojektowany przez architekta Roberta Skinnera i zbudowany w 1961 roku. Poprzedni właściciele domu odrestaurowali nieruchomość przy współpracy z architektem i projektantką wnętrz i utrzymali ich wyjątkowy klimat. Dom ma pięć sypialni i sześć łazienek. Najbardziej imponująco prezentuje się główna sypialnia, w której znajduje się wolnostojący kominek w stylu retro. Pokój łączy sięz z łazienką, wyposażoną w dużą wannę z hydromasażem.
 

Zobacz także: Dom Franka Sinatry w stylu mid century na sprzedaż!

Nowy dom Ellen DeGeneres w Beverly Hills


Nie tylko sam dom robi wrażenie. Wspaniale prezentuje się również otaczający go ogród. Częściowo zadaszona jadalnia na świeżym powietrzu, basen i przylegający do niego bar to idealne miejsca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Nieruchomość położona jest w Hidden Valley Estates, zamkniętej społeczności, w której mieszka wiele gwiazd - m.in. Adele i Nicole Kidman!

Zeszły rok był dla DeGeneres i de Rossi wypełniony poszukiwaniami idealnego miejsca do życia. Panie zdążyły nawet zakupić aż trzy różne domy w Montecito oraz sprzedać jeden w Beverly Hills.
 

1/4
Nowy dom Ellen DeGeneres wnetrzw
Copyright @Adrian Anz / Courtesy of Aaron Kirman Group at Compass
1/4

W salonie zachwycają wielkie okna i… welurowe kanapy w szmaragdowym kolorze.

2/4
Nowy dom Ellen DeGeneres kuchnia
Copyright @Adrian Anz / Courtesy of Aaron Kirman Group at Compass
2/4

Kuchnia jest minimalistyczna i zarazem bardzo funkcjonalna.

3/4
Nowy dom Ellen DeGeneres
Copyright @Adrian Anz / Courtesy of Aaron Kirman Group at Compass
3/4

Z głównej sypialni można bezpośrednio wyjść na patio. Z pokojem połączona jest przestronna łazienka.

4/4
Dom Ellen
Copyright @Adrian Anz / Courtesy of Aaron Kirman Group at Compass
4/4

Dom wygląda na przytulny i bardzo komfortowy.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.