Dom Izy i Adama Malyszow jak mieszka adam Malysz z zona
Fot. Instagram: @adammalyszofficial
domy gwiazd

Jak mieszkają Iza i Adam Małyszowie?

Dom Małysza jest przytulny i zarazem luksusowy…

Redakcja VIVA! 25 kwietnia 2021 13:10
Dom Izy i Adama Malyszow jak mieszka adam Malysz z zona
Fot. Instagram: @adammalyszofficial

Adam Małysz, jeden z najsławniejszych i najbardziej utytułowanych sportowców, który ponad 20 lat temu sprawił, że cała Polska zafascynowała się skokami narciarskimi, razem z żoną Izą mieszka w pięknej willi w miejscowości Wisła. Ta górska miejscowość jest dla Małysza domem od urodzenia i jest on niezwykle z nią związany. Dom, w którym teraz mieszka para ma nowoczesne wnętrza i duży ogród.

 

Zobacz także: Córka Adama Małysza o ślubie i relacji z rodzicami. Padły szczere słowa!

 

Jak wyglądają wnętrza domu Adama Małysza?

 

Małysz, który nadal jest bardzo aktywny i angażuje się w liczne projekty, właśnie w swojej posiadłości w Wiśle relaksuje się i spędza czas z rodziną. Dom wybudował wraz z żoną po zakończeniu kariery sportowej. Bryła ma minimalistyczny i bardzo nowoczesny charakter i nie nawiązuje bezpośrednio do góralskiego stylu. A jak wyglądają wnętrza? Małysz chętnie publikuje zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Fani są zachwyceni, a grono followersów sportowca ciągle rośnie - Małysza obserwuje już ponad 220 tysięcy użytkowników Instagrama.

 

Najwięcej zdjęć polski mistrz robi w kuchni. Nic dziwnego, bo Małysz lubi gotować i często sam przygotowuje potrawy. Kuchnia urządzona jest w jasnych odcieniach beżu, które dla kontrastu urozmaicone zostały ciemniejszymi drewnianymi elementami. Blaty kuchenne są jasne, a kafelki na suficie i podłodze utrzymane w zbliżonym kolorze.

W salonie znajduje się duża ciemnoniebieska kanapa, ściany pomalowane są na biało, a reszta mebli utrzymana jest w nowoczesnym stylu. Na uwagę zasługują donice z ziołami, które Małysz trzyma przed domem - pasją Adama jest bowiem amatorskie ogrodnictwo.

 

 

Zobacz także: 20 lat temu zmienił skoki w sport narodowy Polaków. Jak dziś wygląda życie Adama Małysza?

 

 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?