Alżbeta Lenska, Viva! 14/2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/Das Agency
Domy gwiazd

Jak mieszkają Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński z „Ojca Mateusza”?

Ich wnętrza są przytulne i przestronne

Marta Cieplak 17 kwietnia 2023 11:30
Alżbeta Lenska, Viva! 14/2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/Das Agency

Alżbeta Lenska to znana aktorka, prywatnie żona Rafała Cieszyńskiego uwielbianego za rolę policjanta w serialu „Ojciec Mateusz”. W 2018 roku cała Polska żyła wstrząsającą historią gwiazdy – w trakcie przerwy w jednym ze spektakli aktorce pękł tętniak. Na szczęście po operacji mózgu wszystko wróciło do normy, a gwiazda od tego czasu jest zdrowa i cieszy się życiem. Jest też bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją 144 tysiące osób. Aktorka pokazuje na swoim feedzie nie tylko zdjęcia z wyjazdów i z pracy, ale odkrywa także kulisy prywatnego życia. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wygląda mieszkanie jej i Rafała Cieszyńskiego. Wnęrza prezentują się znakomicie!

ZOBACZ TAKŻE: Historia miłości Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego to gotowy scenariusz na film...

Mieszkanie Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego

Alżbeta Lenska i Rafa Cieszyński poznali się na planie serialu „Aniół stróż” w 2005 roku, a dwa lata potem pobrali się w... Las Vegas! Para jest bardzo zgodnym i szczęśliwym małeżństwem, doczekała się także dwójki dzieci. Jak mieszkają Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński? 

W ich domu dominuje biel, dzięki czemu wnętrza wyglądają na bardziej przestonne. Na ścianach widać dekoracyjne sztukaterie we francuskim stylu.

W kuchni widać białe kafelki, białe przeszklone szafki ze szprosami, a do tego czarne blaty. Widać też ogromną wyspę kuchenną. Całość wygląda bardzo elegancko.

W oknach okiennych zamontowane zostały eleganckie okiennice zwane shuttersami.

W sypialni gwiazd najważniejszym meblem jest oczywiście łóżko z ogomnym, pikowanym beżowym zagłówkiem. Obok łóżka stoją lustrzane stoliki nocne, a na nich szklane duże lampy.

W salonie stoi duża, beżowa kanapa. Całość jest bardzo spójna, przytulna i efektowna. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?