Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
domy gwiazd

Czym zachwyca dom Justyny Żyły?

Zobacz, jak wyglądają wnętrza domu Justyny Żyły w Wiśle!

Redakcja VIVA! 19 kwietnia 2021 17:30
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Justyna Żyła i Piotr Żyła byli jednym z najbardziej lubianych małżeństw w świecie polskiego sportu. Niestety para rozwiodła się w 2018 roku, a konie związku był szeroko komentowany w mediach. Justyna zarzuciła Piotrowi, że porzucił ją i dwójkę dzieci - córkę Karolinę i syna Jakuba dla innej kobiety. W czasie małżeństwa Żyłowie mieszkali w pięknym domu w Wiśle od 2015 roku, o który po rozwodzie stoczyli gorzki spór. Piotr mówił podobno, że wybudował go za własne pieniądze, Justyna natomiast argumentowała, że działka należała do jej rodziny. W końcu spór został roziwązany, a w domu zamieszkała Justyna z dziećmi.

Zobacz także: Justyna Żyła w mocnych słowach o byłym mężu

Dom Justyny Żyły - jak wygląda posiadłość i wnętrza willi?

Jak wyglądają wnętrza domu Justyny? W wywiadzie dla Super Expressu kilka lat temu Piotr Żyła tak opowiadał o budowie: „Będzie pięć pokojów i salon. Nie będzie sali treningowej, bo jej nie potrzeba. W domu najwyżej ćwiczę skoki przez płotki, a te mogę sobie wystawić na działce”. Dom jest całkiem spory - w środku znajduje się duży salon z kominkiem i otwarta na niego, ale przestrzenna kuchnia. W prywatnej części nie zabrakło garderoby. Wnętrza urządzone są w klasyczny sposób - króluje biel i ciemnobrązowe akcenty. I choć nie ma tu designerskich mebli, całość sprawia przytulne wrażenie.

Zobacz także: Justyna Żyła ostro zaszalała u fryzjera!


Posiadłość Justyny Żyły w Wiśle - piękne widoki i duży dom


Najbardziej niesamowity jest jednak widok, który Justyna  i jej dzieci mogą podziwiać każdego dnia. Nieruchomość położona jest na wzgórzu w Wiśle. Działka, na której znajduje się budynek jest naprawdę duża, a Justyna chętnie spędza czas na tarasie w cieplejsze dni. Nic dziwnego! Takimi widokami warto napawać wzrok.

Dom Justyny Żyły w Wiśle ma ponadczasową bryłę, która nawiązuje do góralskiego stylu, ale jednocześnie utrzymana jest w nowoczesnym charakterze. 

Tak mieszka Justyna Żyła. Zobacz przestronne wnętrza jej domu
Fot. MONKPRESS/East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.