Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
domy gwiazd

Czym zachwyca dom Justyny Żyły?

Zobacz, jak wyglądają wnętrza domu Justyny Żyły w Wiśle!

Redakcja VIVA! 19 kwietnia 2021 17:30
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Justyna Żyła i Piotr Żyła byli jednym z najbardziej lubianych małżeństw w świecie polskiego sportu. Niestety para rozwiodła się w 2018 roku, a konie związku był szeroko komentowany w mediach. Justyna zarzuciła Piotrowi, że porzucił ją i dwójkę dzieci - córkę Karolinę i syna Jakuba dla innej kobiety. W czasie małżeństwa Żyłowie mieszkali w pięknym domu w Wiśle od 2015 roku, o który po rozwodzie stoczyli gorzki spór. Piotr mówił podobno, że wybudował go za własne pieniądze, Justyna natomiast argumentowała, że działka należała do jej rodziny. W końcu spór został roziwązany, a w domu zamieszkała Justyna z dziećmi.

Zobacz także: Justyna Żyła w mocnych słowach o byłym mężu

Dom Justyny Żyły - jak wygląda posiadłość i wnętrza willi?

Jak wyglądają wnętrza domu Justyny? W wywiadzie dla Super Expressu kilka lat temu Piotr Żyła tak opowiadał o budowie: „Będzie pięć pokojów i salon. Nie będzie sali treningowej, bo jej nie potrzeba. W domu najwyżej ćwiczę skoki przez płotki, a te mogę sobie wystawić na działce”. Dom jest całkiem spory - w środku znajduje się duży salon z kominkiem i otwarta na niego, ale przestrzenna kuchnia. W prywatnej części nie zabrakło garderoby. Wnętrza urządzone są w klasyczny sposób - króluje biel i ciemnobrązowe akcenty. I choć nie ma tu designerskich mebli, całość sprawia przytulne wrażenie.

Zobacz także: Justyna Żyła ostro zaszalała u fryzjera!


Posiadłość Justyny Żyły w Wiśle - piękne widoki i duży dom


Najbardziej niesamowity jest jednak widok, który Justyna  i jej dzieci mogą podziwiać każdego dnia. Nieruchomość położona jest na wzgórzu w Wiśle. Działka, na której znajduje się budynek jest naprawdę duża, a Justyna chętnie spędza czas na tarasie w cieplejsze dni. Nic dziwnego! Takimi widokami warto napawać wzrok.

Dom Justyny Żyły w Wiśle ma ponadczasową bryłę, która nawiązuje do góralskiego stylu, ale jednocześnie utrzymana jest w nowoczesnym charakterze. 

Tak mieszka Justyna Żyła. Zobacz przestronne wnętrza jej domu
Fot. MONKPRESS/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.