Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor
domy gwiazd

Ewa Farna pokazała jak mieszka! Jej dom przeszedł metamorfozę…

Jak piosenkarka odmieniła swoje wnętrza?

Barbara Łubko 22 stycznia 2021 13:30
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor
Piosenkarka Ewa Farna nie tak dawno została mamą małego Artura, który jest oczkiem w głowie wokalistki oraz jej męża, Martina Chobota. Pomimo dużych życiowych zmian, gwiazda wróciła na scenę zaledwie miesiąc po porodzie. Od tego czasu łączy życie rodzinne z karierą. W wolnym czasie dopracowuje wnętrza swojego domu. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie gwiazda pokazała efekty remontu, który właśnie się zakończył w jej domu. Jak się okazuje metamorfoza wnętrz dotyczyła poddasza - Farna postanowiła zagospodarować nieużywane dotąd miejsce na poddaszu. Jakie założenia miała przed remontem?

„Pomieszczenie powinno mieć kilka funkcji. Idealnie, żeby w ciągu dnia pełniło rolę biura, innym razem przemieniając się w królestwo i miejsce, w którym mogę kręcić filmy. Jednocześnie chciałabym, aby wieczorem wnętrze przekształcało się w pokój gościnny, w którym każdy będzie się czuł komfortowo”, zdradziła Farna.

Poddasze w domu Ewy Farnej - metamorfoza wnętrz

Czy udało się osiągnąć ten efekt? Naszym zdaniem zdecydowanie tak! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia sprzed i po metamorfozie. Zmiana, której poddała poddasze piosenkarka jest niezwykle inspirująca. W szybki i łatwy sposób wielu z nas może przekształcić nieużywane do tej pomieszczenia w naszych domach.

Z bezużytecznego pokoju, który służył jako składzik powstał funkcjonalny i zarazem bardzo przytulny pokój. Znalazło się tu nawet miejsce na kobiecy kącik – toaletka z lustrem i organizerami na kosmetyki prezentuje się świetnie. We wnętrzu znalazły się też regały, a także duża komoda.

Pokój został podzielony na strefę do pracy i relaksu. Jest miejsce na instrumenty i przestrzeń do zabawy z synkiem. Farna zdradził w poście na Instagramie, że przemiana to jej prezent świąteczny:

To mój prezent, który sobie dałam miesiąc temu pod choinkę a cieszyć mnie będzie meeeeega długo. Jestem miłośnikiem metamorfoz, zawsze podglądam u innych, to wreszcie mam swoja (…)

Ewa Farna dom metamorfoza jak zmienila wnetrza domu
Fot. Instagram: @ewa_farna93

Ewa Farna dom metamorfoza jak zmienila wnetrza domu poddasze
Fot. Instagram: @ewa_farna93

Ewa Farna dom metamorfoza jak zmienila wnetrza
Fot. Instagram: @ewa_farna93

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.