Nowy właściciel postanowił udostępnić ją dla turystów

Barbara Łubko 25 czerwca 2019 21:00

Główna rezydencja Prince'a w Paisley Park Studios w jego rodzinnej Minnesocie została już przekształcona w muzeum, ale jak się okazuje nie jest to jedyna posiadłość, które mogą odwiedzić fani artysty. Rezydencja Prince'a w rajskim Turks i Caicos niedawno została sprzedana za 10,8 miliona dolarów. Nowy właściciel postanowił, że będzie wynajmował dom turystom!

Dom Prince'a na wynajem

Nie wiemy jeszcze, jak będą kształtowały się ceny (czy będziemy mogli liczyć na zniżkę „po sezonie”?), ale możemy już wyobrazić sobie, jak będą wyglądały wakacje w dawnej willi Prince'a. Do dyspozycji gości będzie 10-pokojwa willa, która zajmuje powierzchnię  ponad 900 metrów kwadratowych! Jeśli więc, zastanawiacie się, czy możecie spędzić urlop na Turks i Caicos w dużym gronie znajomych, gwarantujemy, że wszyscy się pomieszczą! W cenę zakwaterowania podobno wliczona będzie możliwość korzystania z prywatnego kortu tenisowego, relaks na terenie tropikalnych ogrodów, możliwość wypożyczenia łodzi z prywatnej przystani i oczywiście całodobowa obsługa wykwalifikowanego personelu, który rezyduje na terenie posiadłości w osobnym budynku.  

1/5
Dom Prince'a w Turks i Caicos na sprzedaż
Copyright @East News
1/5

Prince kupił pierwszą działkę w 2011 roku. W kolejnym roku dokupił ziemię - teraz do posiadłości należy bardzo długi pas nabrzeża z piękną plażą.

2/5
Dom Prince'a w Turks i Caicos na sprzedaż
Copyright @East News
2/5

Salon z widokiem. W takim miejscu aż chce się odpoczywać! Wakacje na Bahamach to wymarzony pomysł na urlop.

3/5
Dom Prince'a w Turks i Caicos na sprzedaż
Copyright @East News
3/5

Do rezydencji wchodzi się przez wielkie foyer, z którego rozpościerają się imponujące widoki na Ocean Atlantycki.

4/5
Dom Prince'a w Turks i Caicos na sprzedaż
Copyright @East News
4/5

Przestronna główna sypialnia znajduje się niedaleko gościnnego skrzydła. Komu przypadnie zaszczy spania w najbardziej luksusowej sypialni?

5/5
Dom Prince'a w Turks i Caicos na sprzedaż
Copyright @East News
5/5

Na terenie posiadłości zachwyca wspaniale utrzymany tropikalny ogród.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?