Małgorzata Kożuchowska pokazała dom
Fot. Jakub Pleśniarski/Van Dorsen Artists
domy gwiazd

Małgorzata Kożuchowska znowu pokazała swój dom…

Aktorka latem wypoczywa ze swoim psem na pięknym tarasie!

Redakcja VIVA! 25 lipca 2019 17:30
Małgorzata Kożuchowska pokazała dom
Fot. Jakub Pleśniarski/Van Dorsen Artists

O tym, że Małgorzata Kożuchowska mieszka w dużym domu (podobno wartym 4,5 miliona złotych).  na luksusowym osiedlu w Warszawie wiemy od dawna. Gwiazda nie raz pokazywała wnętrza swojej willi na Instagramie. Pomieszczenia urządzone są gustownie, króluje minimalizm i klasyczna elegancja.

Ogród i taras Małgorzaty Kożuchowskiej

Nigdy jednak nie widzieliśmy domu z zewnątrz! Jak się okazuje gwiazda lubi spędzać czas na zewnątrz, a duży ogród i funkcjonalny taras są dla niej bardzo istotne. Tu odpoczywa z mężem, synkiem Janem Franciszkiem i psem. Kożuchowska na swoim Instagramie przygotowała niespodziankę dla fanów - „zaprosiła” ich na leniwe śniadanie na własnym tarasie.

„Dziś kolejny dzień na planie trochę później zaczynam zdjęcia Ufff.. mam czas na śniadanie  i kawę. Lubię taki dzień rozpocząć przepysznym smoothiesem, najlepiej za każdym razem innym” - zdradziła w opisie.

Jak Wam podoba się taras aktorki? Chcielibyście odpoczywać w takim miejscu?  

Małgorzata Kożuchowska pokazała dom
Fot. IJakub Pleśniarski/Van Dorsen Artists

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…