Małgorzata Kożuchowska pokazała dom
Fot. Jakub Pleśniarski/Van Dorsen Artists
domy gwiazd

Małgorzata Kożuchowska znowu pokazała swój dom…

Aktorka latem wypoczywa ze swoim psem na pięknym tarasie!

Redakcja VIVA! 25 lipca 2019 17:30
Małgorzata Kożuchowska pokazała dom
Fot. Jakub Pleśniarski/Van Dorsen Artists

O tym, że Małgorzata Kożuchowska mieszka w dużym domu (podobno wartym 4,5 miliona złotych).  na luksusowym osiedlu w Warszawie wiemy od dawna. Gwiazda nie raz pokazywała wnętrza swojej willi na Instagramie. Pomieszczenia urządzone są gustownie, króluje minimalizm i klasyczna elegancja.

Ogród i taras Małgorzaty Kożuchowskiej

Nigdy jednak nie widzieliśmy domu z zewnątrz! Jak się okazuje gwiazda lubi spędzać czas na zewnątrz, a duży ogród i funkcjonalny taras są dla niej bardzo istotne. Tu odpoczywa z mężem, synkiem Janem Franciszkiem i psem. Kożuchowska na swoim Instagramie przygotowała niespodziankę dla fanów - „zaprosiła” ich na leniwe śniadanie na własnym tarasie.

„Dziś kolejny dzień na planie trochę później zaczynam zdjęcia Ufff.. mam czas na śniadanie  i kawę. Lubię taki dzień rozpocząć przepysznym smoothiesem, najlepiej za każdym razem innym” - zdradziła w opisie.

Jak Wam podoba się taras aktorki? Chcielibyście odpoczywać w takim miejscu?  

Małgorzata Kożuchowska pokazała dom
Fot. IJakub Pleśniarski/Van Dorsen Artists

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?