Małgorzata Kożuchowska pokazała dom
Fot. Jakub Pleśniarski/Van Dorsen Artists
domy gwiazd

Małgorzata Kożuchowska znowu pokazała swój dom…

Aktorka latem wypoczywa ze swoim psem na pięknym tarasie!

Redakcja VIVA! 25 lipca 2019 17:30
Małgorzata Kożuchowska pokazała dom
Fot. Jakub Pleśniarski/Van Dorsen Artists

O tym, że Małgorzata Kożuchowska mieszka w dużym domu (podobno wartym 4,5 miliona złotych).  na luksusowym osiedlu w Warszawie wiemy od dawna. Gwiazda nie raz pokazywała wnętrza swojej willi na Instagramie. Pomieszczenia urządzone są gustownie, króluje minimalizm i klasyczna elegancja.

Ogród i taras Małgorzaty Kożuchowskiej

Nigdy jednak nie widzieliśmy domu z zewnątrz! Jak się okazuje gwiazda lubi spędzać czas na zewnątrz, a duży ogród i funkcjonalny taras są dla niej bardzo istotne. Tu odpoczywa z mężem, synkiem Janem Franciszkiem i psem. Kożuchowska na swoim Instagramie przygotowała niespodziankę dla fanów - „zaprosiła” ich na leniwe śniadanie na własnym tarasie.

„Dziś kolejny dzień na planie trochę później zaczynam zdjęcia Ufff.. mam czas na śniadanie  i kawę. Lubię taki dzień rozpocząć przepysznym smoothiesem, najlepiej za każdym razem innym” - zdradziła w opisie.

Jak Wam podoba się taras aktorki? Chcielibyście odpoczywać w takim miejscu?  

Małgorzata Kożuchowska pokazała dom
Fot. IJakub Pleśniarski/Van Dorsen Artists

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.