Madga Mielcarz look 2021
Fot. instagram/lvmablack
Domy gwiazd

Magdalena Mielcarz zmieniła wizerunek i pokazała swój piękny dom w Los Angeles!

Jak mieszka gwiazda? Taras jest olbrzymi!

Redakcja VIVA! 3 lutego 2021 18:27
Madga Mielcarz look 2021
Fot. instagram/lvmablack

Magdalena Mielcarz to gwiazda, która bardzo rzadko jest spotykana w Polsce. Na co dzień mieszka i pracuje w Los Angeles, co bardzo aktywnie prezentuje na swoim Instagramie. Dawniej modelka i aktorka, znana z wielu polskich produkcji, dzisiaj głównie wokalistka i kompozytorka. Swoją pracę zawodową skupiła przede wszystkim na muzyce. Jej nowe kompozycje nie są znane w naszym kraju i bardzo rzadko grane w stacjach radiowych, a szkoda bo zasługują na uwagę. Sama gwiazda bardzo konsekwentnie podchodzi do swojej pracy, w swoim domu w Los Angeles ma profesjonalne studio nagrań, w którym pracuje.

Jak bardzo się cieszę, ze mogę się z Wami podzielić pierwszym zdjęciem z mojego własnego studia! Jeszcze tak niedawno temu własne studio w domu było nieosiągalne. Dziś spełnia się jedno z moich wielkich marzeń - ekscytowała się pod jednym z instagramowych postów.

Magdalena Mielcarz słynie z niezwykłej urody i ciągłych zmian wizerunku, uwielbia eksperymentować, zmieniać swoje fryzury i zaskakiwać fanów. Obecnie ma włosy do ramion i bardzo przypomina Maffashion. Na swoim profilu na Instagramie Magda Mielcarz pokazuje zdjęcia ze swojej posiadłości w Los Angeles. Trzeba przyznać, że wnętrza robią wrażenie, są nowocześnie i minimalistycznie urządzone. Widać w nich rękę dobrego projektanta wnętrz. Magdalena Mielcarz uwielbia również dobrej jakości meble i sprzęt. Poza tym ten taras blisko plaży, robi naprawdę wrażenie! Sami zobaczycie, luksusowo? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.