Madga Mielcarz look 2021
Fot. instagram/lvmablack
Domy gwiazd

Magdalena Mielcarz zmieniła wizerunek i pokazała swój piękny dom w Los Angeles!

Jak mieszka gwiazda? Taras jest olbrzymi!

Redakcja VIVA! 3 lutego 2021 18:27
Madga Mielcarz look 2021
Fot. instagram/lvmablack

Magdalena Mielcarz to gwiazda, która bardzo rzadko jest spotykana w Polsce. Na co dzień mieszka i pracuje w Los Angeles, co bardzo aktywnie prezentuje na swoim Instagramie. Dawniej modelka i aktorka, znana z wielu polskich produkcji, dzisiaj głównie wokalistka i kompozytorka. Swoją pracę zawodową skupiła przede wszystkim na muzyce. Jej nowe kompozycje nie są znane w naszym kraju i bardzo rzadko grane w stacjach radiowych, a szkoda bo zasługują na uwagę. Sama gwiazda bardzo konsekwentnie podchodzi do swojej pracy, w swoim domu w Los Angeles ma profesjonalne studio nagrań, w którym pracuje.

Jak bardzo się cieszę, ze mogę się z Wami podzielić pierwszym zdjęciem z mojego własnego studia! Jeszcze tak niedawno temu własne studio w domu było nieosiągalne. Dziś spełnia się jedno z moich wielkich marzeń - ekscytowała się pod jednym z instagramowych postów.

Magdalena Mielcarz słynie z niezwykłej urody i ciągłych zmian wizerunku, uwielbia eksperymentować, zmieniać swoje fryzury i zaskakiwać fanów. Obecnie ma włosy do ramion i bardzo przypomina Maffashion. Na swoim profilu na Instagramie Magda Mielcarz pokazuje zdjęcia ze swojej posiadłości w Los Angeles. Trzeba przyznać, że wnętrza robią wrażenie, są nowocześnie i minimalistycznie urządzone. Widać w nich rękę dobrego projektanta wnętrz. Magdalena Mielcarz uwielbia również dobrej jakości meble i sprzęt. Poza tym ten taras blisko plaży, robi naprawdę wrażenie! Sami zobaczycie, luksusowo? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!