DOMY GWIAZD

Beata Kozidrak sprzedaje luksusową willę pod Lublinem!

Jest warta 7 milionów złotych. Zobacz jej wnętrza!

Konrad Szczęsny 19 kwietnia 2018 17:00

Jest ikoną polskiej piosenki, jej styl jest jedyny w swoim rodzaju, ale od 40 lat niezmiennie zachwyca nim tysiące fanów. Beata Kozidrak ceni też luksus, czego najlepszym dowodem są zdjęcia wnętrz jej willi pod Lublinem, które kilka tygodni temu opublikowano w Internecie. Wokalistka Bajmu i jej były mąż Andrzej Pietras zdecydowali się sprzedać ją za – bagatela! — siedem milionów złotych!

Dom Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa pod Lublinem

Posiadłość mieści się w stylizowanym na dziewiętnastowieczny ogród parku o powierzchni dwóch hektarów w miejscowości Lipniak, pięć kilometrów od centrum Lublina. Willa zajmuje 800 metrów kwadratowych, jest jednopiętrowa, znajduje się w niej siedem pokoi i cztery garderoby, jak również kilka łazienek (w jednej z nich mieści się nawet solarium!), duży taras i obszerna kuchnia. Na opublikowanych w Internecie zdjęciach widać, że wnętrza zostały urządzone w przepychem: nie brakuje w nich marmurów, futer, kosztownych mebli i drewna najwyższej jakości, sprowadzanego z różnych stron świata.

Dom jest przestronny, przeważa w nim biel, brąz oraz odcienie beżu. Dzięki dużych rozmiarów oknom wnętrza wydają się jasne.

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia willi Beaty Kozidrak pod Lublinem.

Chciałabyś w niej zamieszkać?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.