Celia Krychowiak pokazala wnetrza mieszkania
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Celia Jaunat pokazała wnętrza paryskiego domu!

Dom Krychowiaków jest bardzo luksusowy!

Aleksandra Frankowska 16 grudnia 2020 19:27
Celia Krychowiak pokazala wnetrza mieszkania
Fot. Instagram

Grzegorz Krychowiak i jego ukochana Celia Jaunat rok temu wzięli ślub po ośmiu latach związku. Para mieszkała wcześniej w Paryżu, jednak po transferze piłkarza, przeniosła się do Moskwy. Nie sprzedali jednak swojego paryskiego apartamentu, do którego żona piłkarza chętnie wraca. Na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciami wnętrz.

Tajemniczy ślub Krychowiaków

Rok temu po Bożym Narodzeniu, Celia i Grzegorz podzielili się zdjęciami z prywatnej ceremonii, na którą czekali z niecierpliwością. Panna młoda zrezygnowała z sukni ślubnej na rzecz białego, eleganckiego garnituru. Jak sami stwierdzili, ślub był najlepszym prezentem świątecznym, jaki mogli podarować sobie nawzajem.

Jak wygląda paryski apartament Krychowiaków?

Na zdjęciach, które Celia publikuje na swoim Instagramie, uwagę zwraca przede wszystkim gigantyczne łóżko. W sypialni widać również stylową kanapę oraz stylowe lampy. Całość utrzymana jest w niezwykle eleganckim i luksusowym stylu.

Celia Krychowiak pokazala wnetrza mieszkania
Fot. Instagram

Paryski salon wygląda jak z prawdziwej bajki. Ściany ozdobione zostały złotymi ramami. Na środku widać jasną kanapę oraz modne fotele. Znalazło się również miejsce na kominek oraz kryształowy żyrandol. Wszystko utrzymane zostało w jasnych, delikatnych odcieniach.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.