Co gwiazda planuje z nim zrobić?

Redakcja Viva! 15 października 2021 13:30

Cardi B i jej mąż Offset to jedna z najgorętszych par w show-biznesie. Gwiazdy rapu są małżeństwem od 2017 roku i mają dwójkę dzieci. Cardi B 11 października obchodziła 29. urodziny i dostała wspaniały prezent od ukochanego. Jeśli myślicie, że była to biżuteria lub luksusowy samochód, jesteście w błędzie. Gwiazda dostała od męża... dom! Offset kupiła dla żony rezydencję na Dominikanie. Cardi B postanowiła pochwalić się „upominkiem” na swoim profilu na Instagramie w bardzo "intymnym" poście. Jak się okazuje, artystka wcale nie spodziewała się, że mąż chce jej zrobić aż taki prezent!

ZOBACZ TAKŻE: Justin Timberlake i Jessica Biel sprzedają dom za 35 milionów dolarów. Mamy zdjęcia!

Mąż Card B kupił jej w prezencie rezydencję na Dominikanie

„Od dłuższego czasu mówiłam Setowi, że naprawdę chcę zainwestować w krótkoterminowy wynajem nieruchomości w Republice Dominikany i innych krajach karaibskich, gdyż ludzie chętnie spędzają wakacje przez cały rok w tych miejscach, ale czułam, że nie zgadza się ze mną i wolałby zainwestować pieniądze w coś innego. Cóż, myliłam się... (…) Jestem tak szczęśliwa, że faktycznie naprawdę mnie słuchałeś, a nie tylko uśmiechałeś się i kiwałeś głową, żebym przestała o tym gadać”, wyjaśniła Cardi B, zwracając się w ostatnim zdaniu bezpośrednio do męża. Zakup domu to jednak nie koniec niespodzianek, które przygotował Offset dla żony. Gwiazdor poprosił ojca Cardi B, który pochodzi z Dominikany, żeby razem z nim pracował nad zakupem willi. Ten gest również był niezwykle ważny dla Cardi B.

Willa ma siedem sypialni, siedem łazienek, do niedawna dostępna była na wynajem na Airbnb za 836 dolarów za noc. Offset prawdopodobnie zapłacił za nią ok 1,5 miliona dolarów. Atrakcją domu jest basen na dachu, z którego rozciąga się wspaniały widok. Para prawdopodobnie będzie wynajmować dom letnikom.

Jednak willa na Karaibach jest niczym w porównaniu do domu, w którym na co dzień mieszkają Cardi B i Offset. Para jest właścicielami imponującej rezydencji w Atlancie…

Domy gwiazd - rezydencja Cardi B i Offseta w Atlancie
 

Cardi B i Offsetowi udało się znaleźć ich dom marzeń w 2019 roku. Prawdopodobnie zapłacili za niego ok. 6 milionów dolarów. Rezydencja znajduje się w ekskluzywnej dzielnicy Buckhead w Atlancie. Dom położony jest na rozległym terenie, który otoczony jest drzewami i żywopłotami. Choć został zbudowany w 2006 roku, to bardziej przypomina francuski pałac niż zwykły rodzinny dom. W rezydencji jest pięć sypialni, siedem łazienek i cztery toalety. Ale to oczywiście nie wszystko - jest też bowiem piwniczka z miejscem na 1800 butelek wina, a nawet podziemna strzelnica. A to tylko niektóre z dodatkowych atutów tej posiadłości…

CZYTAJ TAKŻE: Tu Marilyn Monroe przeżyła płomienny romans? Zobacz niesamowity dom!

Jak zatem na co dzień mieszkają Cardi B i Offset? Zobacz zdjęcia ich wspólnego domu w Atlancie w naszej galerii!  

1/5
Cardi B dostala od meza wille na DOminikanie domy gwiazd atlanta dom
Copyright @Zillow/BACKGRID/Forum
1/5

Offset i Cardi B mieszkają tuż na północ od Buckhead, w Sandy Springs (przedmieścia Atlanty) w pałacowej rezydencji, którą kupili jako prezent świąteczny dla siebie w 2019 roku.

2/5
Cardi B dostala od meza wille na DOminikanie domy gwiazd salon atlanta
Copyright @Zillow/BACKGRID/Forum
2/5

Dom w Atlancie urządzony jest w pałacowym stylu.

3/5
Cardi B dostala od meza wille na DOminikanie domy gwiazd sypialnia
Copyright @Zillow/BACKGRID/Forum
3/5

Sypialnia przypomina komnatę królowej…

4/5
Cardi B dostala od meza wille na DOminikanie domy gwiazd
Copyright @Zillow/BACKGRID/Forum
4/5

Łazienka z oknami na prywatny las? Czemu nie!

5/5
Cardi B dostala od meza wille na DOminikanie domy gwiazd atlanta winnica
Copyright @ZILLOW/Planet/Forum
5/5

W tej piwniczce można przechowywać ponad 1800 butelek wina.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.