Anna Nowak-Ibisz remontuje mieszkanie 2020
Fot. Instagram
Z życia gwiazd

Anna Nowak-Ibisz remontuje mieszkanie! Pokazała zdjęcia wnętrz!

Ta kobieta niczego się nie boi!

Aleksandra Frankowska 14 września 2020 13:31
Anna Nowak-Ibisz remontuje mieszkanie 2020
Fot. Instagram

Anna Ibisz-Nowak znana jako Pani Gadżet, jest uwielbiana przez swoich obserwatorów za nonszalancję i dobrą energię, którą potrafi zarazić każdego. W swoich social mediach chętnie relacjonuje wydarzenia z prywatnego życia. Niedawno pochwaliła się remontem swojego mieszkania. Na najnowszym zdjęciu nie zabrakło humorystycznego akcentu i fragmentów jej odmienionego, przytulnego wnętrza!

Pani Gadżet odmienia swoje mieszkanie

Była żona Krzysztofa Ibisza od lat prowadzi program Pani Gadżet w którym testuje tytułowe gadżety na oczach swoich widzów. Program przyniósł jej sporą popularność, a także wiedzę, którą z powodzeniem wykorzystuje obecnie przy remoncie swojego mieszkania.

Okazuje się jednak, że gwiazda sama przed sobą przyznała, że nie jest alfą i omegą. Swoich obserwatorów na Instagramie poprosiła o pomoc na jednym z etapów remontu! O co dokładnie chodzi?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Patent na dom” spowodował, że prowadząca program, podobnie jak jego goście, powiedziała w końcu; Dość!! Mam dosyć ciemnej kuchni! Od 12 lat przekładam to na później, a może latem, a może za rok i co ? I nic 😀 Znacie to? Prowizorki ciągną się latami 😉 Decyzja podjęta! Prujemy ściany i sufit, idzie nowe! Kolejnej zimy po ciemku nie zniosę! Jak to fajnie mieć remont😀 Gotowanie odpada, kuchnia niedostępna, od rana ustalamy, oklejamy, ja odwiedzam hurtownie z kontaktami, żarówkami a @kaspa.com.pl z lampami i jest strasznie fajnie😉 Jeszcze tylko szpachlowanie, malowanie, lampy, nowe ledowe eko żarówki i stanie się jasność -:) 💡🔌 Boję się tylko, że jak zacznę od kuchni to pójdę dalej i pozmieniam wszystko w całym domu i jeszcze szafę nową ogarnę💪. I najważniejsze📌 DZISIAJ wieczorem o godz.22.25 zapraszam Was na kolejny odcinek” Patent na dom” na antenie @tvnstyle_official 😉 #remont #ciemnakuchnia #lampy #idziejesień #będziejasno #patentnadom #radość #remontfajnasprawa 🔌💡✌️

Post udostępniony przez Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official)

Anna Nowak-Ibisz prosi o pomoc obserwatorów

Prezenterka, która aktualnie remontuje swoje mieszkanie, napisała ostatnio na Instagramie w dość zabawny sposób, że nawet przy kuciu jednej ściany, całe mieszkanie ma już w pyle, a żeby wszystko okiełznać, ćwiczy jazdę na mopie! Ponieważ sprzątania jeszcze przed nią trochę, Anna Nowak-Ibisz postanowiła poprosić swoich obserwatorów o radę – na jaki kolor ścian powinna się zdecydować w salonie? Gwiazda rozważa złamaną biel, granat lub piękną tapetę. Pokazała również niezwykłą lampę, do której ma pasować odcień niepomalowanej jeszcze ściany.

Wnętrza Anny Nowak-Ibisz

Na Instagramie Pani Gadżet ma wiele zdjęć swojego mieszkania. Trzeba przyznać, że zostało ono urządzone z ogromną klasą – nowocześnie i jednocześnie bardzo przytulnie. Na zdjęciach można dopatrzyć się również ciekawych gadżetów, z których znana jest Anna Nowak-Ibisz. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wakacyjną wersję siebie lubię chyba najbardziej, mam czas dla innych, dla syna, mam czas na słuchanie ciszy, mam czas na obserwację tego co jest, takim jakie jest, bez pośpiechu, bez poganiania, bez nerwowego łapania tchu i zerkania na zegarek, bez muszę i powinnam! To czas kiedy te dwa słowa znikają z mojego słownika - pozostaje jedynie ; mogę albo mam ochotę. Taka optyka daje mi inne nastawienie do świata i do siebie samej. Często mam wtedy chęć do zmiany, jeśli zauważę, że mam czegoś serdecznie dość. Wakacje to czas przemiany, uwagi i połączenia się ze swoim wewnętrznym głosem, którego, nie słyszymy, bo zabiera nam go rutyna codziennego dnia. 🍀☀️💨🍀🌿🌱 #wakacje #przemiana #czas #dlainnych #dladzieci #zmiana #głos #wewnętrzny #spokój #cisza #czasdlasiebie

Post udostępniony przez Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.