Anna Nowak-Ibisz remontuje mieszkanie 2020
Fot. Instagram
Z życia gwiazd

Anna Nowak-Ibisz pokazała jak wygląda jej mieszkanie! Remont już skończony!

Ta kobieta niczego się nie boi!

Aleksandra Frankowska 12 lutego 2021 14:27
Anna Nowak-Ibisz remontuje mieszkanie 2020
Fot. Instagram

Anna Ibisz-Nowak znana jako Pani Gadżet, jest uwielbiana przez swoich obserwatorów za nonszalancję i dobrą energię, którą potrafi zarazić każdego. W swoich social mediach chętnie relacjonuje wydarzenia z prywatnego życia. W 2020 pochwaliła się remontem swojego mieszkania, a w 2021 już je skończyła. Nie zabrakło humorystycznego akcentu i fragmentów jej odmienionego, przytulnego wnętrza!

Pani Gadżet remontowała swoje mieszkanie w 2020

Była żona Krzysztofa Ibisza od lat prowadzi program Pani Gadżet, w którym testuje tytułowe gadżety na oczach swoich widzów. Program przyniósł jej sporą popularność, a także wiedzę, którą z powodzeniem wykorzystuje obecnie przy remoncie swojego mieszkania.

Okazuje się jednak, że gwiazda sama przed sobą przyznała, że nie jest alfą i omegą. Swoich obserwatorów na Instagramie poprosiła o pomoc na jednym z etapów remontu! O co dokładnie chodzi?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Patent na dom” spowodował, że prowadząca program, podobnie jak jego goście, powiedziała w końcu; Dość!! Mam dosyć ciemnej kuchni! Od 12 lat przekładam to na później, a może latem, a może za rok i co ? I nic 😀 Znacie to? Prowizorki ciągną się latami 😉 Decyzja podjęta! Prujemy ściany i sufit, idzie nowe! Kolejnej zimy po ciemku nie zniosę! Jak to fajnie mieć remont😀 Gotowanie odpada, kuchnia niedostępna, od rana ustalamy, oklejamy, ja odwiedzam hurtownie z kontaktami, żarówkami a @kaspa.com.pl z lampami i jest strasznie fajnie😉 Jeszcze tylko szpachlowanie, malowanie, lampy, nowe ledowe eko żarówki i stanie się jasność -:) 💡🔌 Boję się tylko, że jak zacznę od kuchni to pójdę dalej i pozmieniam wszystko w całym domu i jeszcze szafę nową ogarnę💪. I najważniejsze📌 DZISIAJ wieczorem o godz.22.25 zapraszam Was na kolejny odcinek” Patent na dom” na antenie @tvnstyle_official 😉 #remont #ciemnakuchnia #lampy #idziejesień #będziejasno #patentnadom #radość #remontfajnasprawa 🔌💡✌️

Post udostępniony przez Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official)

Jak wyglądał remont u Anna Nowak-Ibisz?

Prezenterka, w tym roku 2020 remontowała swoje mieszkanie. Podczas remontu radziła się swoich fanów, jaki kolor ścian jej sugerują. Gwiazda rozważa złamaną biel, granat lub piękną tapetę. Pokazała również niezwykłą lampę, do której ma pasować odcień niepomalowanej jeszcze ściany.

Wnętrza mieszkania Anny Nowak-Ibisz

Na Instagramie Pani Gadżet ma wiele zdjęć swojego mieszkania. Trzeba przyznać, że zostało ono urządzone z ogromną klasą – nowocześnie i jednocześnie bardzo przytulnie. Na zdjęciach można dopatrzyć się również ciekawych gadżetów, z których znana jest Anna Nowak-Ibisz. Prezenterka już zakończyła remont, a jej wnętrza prezentują się niesamowicie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wakacyjną wersję siebie lubię chyba najbardziej, mam czas dla innych, dla syna, mam czas na słuchanie ciszy, mam czas na obserwację tego co jest, takim jakie jest, bez pośpiechu, bez poganiania, bez nerwowego łapania tchu i zerkania na zegarek, bez muszę i powinnam! To czas kiedy te dwa słowa znikają z mojego słownika - pozostaje jedynie ; mogę albo mam ochotę. Taka optyka daje mi inne nastawienie do świata i do siebie samej. Często mam wtedy chęć do zmiany, jeśli zauważę, że mam czegoś serdecznie dość. Wakacje to czas przemiany, uwagi i połączenia się ze swoim wewnętrznym głosem, którego, nie słyszymy, bo zabiera nam go rutyna codziennego dnia. 🍀☀️💨🍀🌿🌱 #wakacje #przemiana #czas #dlainnych #dladzieci #zmiana #głos #wewnętrzny #spokój #cisza #czasdlasiebie

Post udostępniony przez Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!