Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
styl życia

Jak Anna Mucha radzi sobie ze sprzątaniem po świętach?

Tego nikt się nie spodziewał!

Redakcja VIVA! 23 grudnia 2019 19:21
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Święta, święta i… jak po nich posprzątać? Jeśli też macie ten problem, Anna Mucha przychodzi z pomysłem na jego rozwiązanie! Na swoim profilu na Instagramie aktorka zdradziła, jak w tym roku zamierza przygotwać świąteczny stół i… jak posprząta po kolacji wigilijnej. Gwiazda odwiedziła zaprzyjaźnioną firmę, która specjalizuje się w wynajmie zastawy stołowej!

Patent Anny Muchy na sprzątanie po świętach

Aktorka wypożycza zastawę (naczynia i sztućce), a po skończonej uczcie sprząta resztki z talerzy do śmietnika, a zastawę wysyła z powrotem do firmy, od której ją wypożyczyła. W ten prosty sposób aktorkę omija żmudne sprzątanie po imprezie. Koniec ze zmywaniem talerzy! 

Święta Anny Muchy
Fot. Instagram @taannamucha

W Instastories Mucha opowiedziała, jak dokładnie przebiegają je przygotowania do świąt: „Zdradzę Wam swój patent na Wigilię. Nienawidzę zmywać i sprzątać, w związku z czym przychodzę tutaj z pewną propozycją. Wybieram zastawę stołową, żeby pięknie udekorować stół. I wiecie co jest najlepsze? Nie muszę tego potem sprzątać.

Jestem w raju, jestem w wypożyczalni sztućców, talerzy, całej zastawy stołowej. Wypożyczam, jutro zużywam, ścieram resztki i mam to z głowy. No kto jest perfekcyjną panią domu?”

Proste? Jak myślicie czy ta metoda ma sens czy może wydaje Wam się odrobinę na wyrost, a zmywarka poradzi sobie z brudnymi naczyniami równie dobrze? 

Anna Mucha gotowa na Wigilię? 

Anna Mucha na Instagramie 23 grudnia opublikowała także zdjęcie z choinką w tle. W poście pyta: „odliczacie już czas do Pierwszej Gwiazdki? grzybowa ugotowana? a może barszcz? choinka ubrana? czy dopiero jutro? a może jeszcze ganiacie po sklepach? ja już odliczam”. Jak u Was wyglądają przygotowania do Wigilii? Wolicie przyrządzić potrawy wcześniej i ubrać choinkę kilka dni przed 24 grudnia czy może to właśnie w Wigilię wszytko dopinacie? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.