anna-karczmarczyk-mieszkanie-pokazala-2
Fot. Instagram: @anna_karczmarczyk
domy gwiazd

Anna Karczmarczyk kupiła mieszkanie! Wcale nie było łatwo…

Gwiazda boryka się z problemami. Pandemia nie pomogła!

Redakcja VIVA! 21 grudnia 2020 14:30
anna-karczmarczyk-mieszkanie-pokazala-2
Fot. Instagram: @anna_karczmarczyk

Anna Karczmarczyk to aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna - wystąpiła między innymi w serialu Za marzenia u boku Mai Bohosiewicz. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie Galerianki, ale sławę przyniosła jej rola w serialu Na dobre i na złe, gdzie wcielała się w postać pani ginekolog. Aktorka jest obecna w social mediach. Na Instagramie ma już aż 148 tysięcy obserwujących! I choć gwiazda szczegółami z życia prywatnego nie dzieli się tak często jak inni celebryci, to od czasu do czasu pokazuje co się u niej dzieje. Tym razem zdradziła fanom ważną informację - razem z mężem kupiła nowe mieszkanie.

Anna Karczmarczyk kupiła mieszkanie!

Ania razem z mężem właśnie kupiła nowe mieszkanie. Co ciekawe, umowę małżeństwo podpisało na kilka dni przed wybuchem pandemii. Z decyzję o zakupie nosili się od dawna. A droga do własnego „M” nie była podobno wcale łatwa. To co teraz niepokoi parę to remont - nic dziwnego każdy posiadacz nowego mieszkania musi przejść przez ten proces!

„Tydzień przed wybuchem pandemii podpisałam kredyt na mieszkanie – trochę niefart, ale do jego zakupu zbierałam się kilka ładnych lat ! A co się działo po drodze… ho ho ho… by wieść „dorosłe” życie trzeba mieć nerwy ze stali… Wracając do meritum… mieszkanie odebrane, a przed nami kolejne wyzwanie – wykończenie (łatwo nie będzie)… trzymajcie kciuki, żebyśmy nie zwariowali”, napisała gwiazda w komentarzu do zdjęć.

Jak myślicie, w jakim stylu Ania z mężem urządzą nowe mieszkanie?

Fani trzymają kciuki, żeby remont nie był zbyt męczący i para szybko mogła wprowadzić się do mieszkania. Co piszą w komentarzach? „Trzymam kciuki. Będzie dobrze”, „Też byłam w tej sytuacji, a za chwilę się wprowadzamy”.
 


anna-karczmarczyk-mieszkanie-pokazala-11
Fot. Instagram: @anna_karczmarczyk

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.