alicia-keys-pokazala-dom-wnetrza-instagram-design-razor-house-5
Fot. East News, Getty Images
domy gwiazd

Alicia Keys ma najbardziej niesamowity dom! I pokazała go fanom…

Razor House to arcydzieło! Jak mieszka gwiazda w posiadłości wartej 20 milionów dolarów?

Redakcja VIVA! 2 stycznia 2021 14:30
alicia-keys-pokazala-dom-wnetrza-instagram-design-razor-house-5
Fot. East News, Getty Images

Piosenkarka i kompozytorka Alicia Keys jest dumną właścicielką jednego z najciekawszych domów w Kalifornii! Rezydencja nazywana Razor House znajduje się w La Jolla w Kalifornii. Supernowoczesny dom został stworzony przez znanego projektanta Wallace'a E. Cunninghama. Alicia Keys kupiła Razor House w 2019 roku za 20,8 miliona dolarów. Każda ściana w domu jest wykonana w całości ze szkła, a budynek był podobno inspiracją dla domu Tony'ego Starka bohatera filmu Iron Man. Według doniesień, budowa nieruchomości, w której znajduje się sześć sypialni ze szklanymi ścianami, sala bilardowa, biblioteka, wielopoziomowe kino i domowa siłownia zajęła ponad sześć lat. Jak rezydencja wygląda w środku? Alicia pokazała wnętrza w postach na Instagramie!

Razor House - niesamowity dom Alicii Keys

Gwiazda R&B opublikowała na Instagramie film, nakręcony przez jej męża producenta muzycznego Kasseema Deana a.k.a. Swizza Beatza. Razor House to wielopoziomowy dom, który położony jest na skraju klifu z widokiem na ocean Spokojny. Prawie wszystkie ściany rezydencji są szklane, co zapewnia wspaniały widok na krajobraz z niemal każdego pokoju. W środku znajduje się nawet szklana winda.

alicia-keys-pokazala-dom-wnetrza-instagram-design-razor-house-bryla-budynku-2
Fot. East News

W domu znajduje się sześć sypialni (w tym dwa główne apartamenty), ogromny okrągły salon z kominkiem, sala fitness, dwie łaźnie parowe, biblioteka, kino i kuchnia wyposażona w luksusowe sprzęty Gaggeneau, Miele i Hoshizaki. Podłogi są w większości wykonane z trawertynu, a w bibliotece znajduje się parkiet z orzecha włoskiego i… wykonany na zamówienie stół bilardowy Ralpha Laurena.

W głównym salonie można dostrzec, robioną na zamówienie szafę-lodówkę na napoje. Pokój jest podzielony na dwa poziomy, z jadalnią na dolnym poziomie. Kuchnia jest wyposażona w szafy z brązowego dębu oraz błyszczące czarne blaty. Całe to wnętrze możecie zobaczyć na filmach Alicii!
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

He thinks I’m too humble but that’s just me. I’m grateful. I’m honored that you chose to connect with me and show me so much love!! Wow!! The most certified female R&B artist of the millennium????? I had to re-look up the word millennium!!! 🤯🤯🤯 deaammmmnnnn and just putting my humility to the side for a sec...20 million albums sales and 27.5 Million certified digital sales (US) 💥💥💥 just sayin’ 💁🏽‍♀️⁣ ⁣ But listen for real y’all, you are my heart! You are so important to me! So let’s keep dreaming big, and choosing love and being about each other cuz the world needs us BAD right now!!! And HATE can never win! We won’t let it! ⁣ ⁣ I love you all and I love my hubby for always helping me celebrate even when I’m just washing dishes around the house 💜💜💜👑👑👑⁣ ⁣ ALICIA album 🔥🔥🔥.... I’ll tell you when I’m ready 😂😂😂 cheers fam!! 🍷🍷🍷

Post udostępniony przez Alicia Keys (@aliciakeys)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Did y’all get the new iPhone update yet? 🤣🤣🤣

Post udostępniony przez Alicia Keys (@aliciakeys)alicia-keys-pokazala-dom-wnetrza-instagram-design-razor-house-bryla-budynku-5
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.