Jej wybór Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. fotografieeweliny.pl
domy gwiazd

Huśtawka, basen z kulkami... Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój swojej małej córeczki!

Jak go urządziła? Gwiazda stawia na polskie marki!

Redakcja VIVA! 16 lutego 2020 18:55
Jej wybór Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. fotografieeweliny.pl

O oczekiwaniu na córeczkę gwiazda „Klanu” Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela opowiadali w naszym magazynie „VIVA!Mama” w 2019 roku. Niedługo potem na swoim profilu na Instagramie Agnieszka podzieliła się zdjęciami z baby shower. Impreza, która odbyła się pod koniec maja 2019, utrzymana była w klimacie boho. Po narodzinach córeczki - fani aktorki z niecierpliwością czekali na pierwsza zdjęcia dziewczynki. Teraz wiemy już, jak wygląda pokój małej Emilki.

Pokój córeczki Agnieszki Kaczorowskiej

Najpierw Agnieszka podzieliła się zdjęciem pokoju małej Emilki na swoim Instastories. Wnętrza urządzone zostały w stylowy i elegancki sposób. Na ścianie świetnie prezentuje się naklejka z jelonkiem i małą sarenką. Agnieszka wie, co jest teraz na czasie w dziecięcym designie. Motywy leśne to jeden z najgorętszych trendów w urządzaniu wnętrz dziecięcych pokoi na 2020 rok! Gwiazda oznaczyła marki, których rzeczy znajdują się w pokoju. To stylowe wybory - naklejkę znalazła w sklepie Yoko Design, a drewniany stojak edukacyjny pochodzi z LittleLeaf.pl. Kaczorowska, podobnie jak wiele innych modnych mam uwielbia też polską markę La Millou!

Pokój córki Agnieszki Kaczorowskiej
Fot. Instagram: @agakaczor

Na początku lutego Agnieszka Kaczorowska-Pela obiecała, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć filmik, w którym gwiazda pokaże swoim fanom cały pokoik! Zapowiadane wideo właśnie pojawiło się w sieci. Przy okazji jego premiery aktorka dodała na swój Instagram jeszcze dwa zdjęcia królestwa małej Emilki. Basen z kulkami, prawdziwa huśtawka, kilka pięknych pluszaków - wszystko robi wrażenie! A przy okazji... Prawda, że stonowane kolory świetne pasują do wystroju pokoju małej dziewczynki?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.