Jej wybór Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. fotografieeweliny.pl
domy gwiazd

Huśtawka, basen z kulkami... Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój swojej małej córeczki!

Jak go urządziła? Gwiazda stawia na polskie marki!

Redakcja VIVA! 16 lutego 2020 18:55
Jej wybór Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. fotografieeweliny.pl

O oczekiwaniu na córeczkę gwiazda „Klanu” Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela opowiadali w naszym magazynie „VIVA!Mama” w 2019 roku. Niedługo potem na swoim profilu na Instagramie Agnieszka podzieliła się zdjęciami z baby shower. Impreza, która odbyła się pod koniec maja 2019, utrzymana była w klimacie boho. Po narodzinach córeczki - fani aktorki z niecierpliwością czekali na pierwsza zdjęcia dziewczynki. Teraz wiemy już, jak wygląda pokój małej Emilki.

Pokój córeczki Agnieszki Kaczorowskiej

Najpierw Agnieszka podzieliła się zdjęciem pokoju małej Emilki na swoim Instastories. Wnętrza urządzone zostały w stylowy i elegancki sposób. Na ścianie świetnie prezentuje się naklejka z jelonkiem i małą sarenką. Agnieszka wie, co jest teraz na czasie w dziecięcym designie. Motywy leśne to jeden z najgorętszych trendów w urządzaniu wnętrz dziecięcych pokoi na 2020 rok! Gwiazda oznaczyła marki, których rzeczy znajdują się w pokoju. To stylowe wybory - naklejkę znalazła w sklepie Yoko Design, a drewniany stojak edukacyjny pochodzi z LittleLeaf.pl. Kaczorowska, podobnie jak wiele innych modnych mam uwielbia też polską markę La Millou!

Pokój córki Agnieszki Kaczorowskiej
Fot. Instagram: @agakaczor

Na początku lutego Agnieszka Kaczorowska-Pela obiecała, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć filmik, w którym gwiazda pokaże swoim fanom cały pokoik! Zapowiadane wideo właśnie pojawiło się w sieci. Przy okazji jego premiery aktorka dodała na swój Instagram jeszcze dwa zdjęcia królestwa małej Emilki. Basen z kulkami, prawdziwa huśtawka, kilka pięknych pluszaków - wszystko robi wrażenie! A przy okazji... Prawda, że stonowane kolory świetne pasują do wystroju pokoju małej dziewczynki?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.