Agnieszka Dygant, dom
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Agnieszka Dygant pokazała wnętrza swojego domu! 

Aktorka urządziła go w nowoczesnym stylu!

Aleksandra Frankowska 18 kwietnia 2021 15:30
Agnieszka Dygant, dom
Fot. Instagram

Agnieszka Dygant kończy dzisiaj 48 lat. Aktorka od lat wychwalana jest za swój nienaganny styl i wyjątkową urodę. Aktorka, która bardzo chroni swoją prywatność, co jakiś czas pokazuje na swoim Instagramie zdjęcia, gdzie można zobaczyć fragmenty jej pięknego domu. Gwiazda mieszka w przepięknej willi położonej w spokojnej okolicy, a wnętrza urządziła w bardzo nowoczesnym stylu.

Jak mieszka Agnieszka Dygant?

Nowoczesne rozwiązania i designerskie meble to dwie cechy charakterystyczne domu, który należy do Agnieszki Dygant. Gwiazda urządzając swoje wnętrza nie szczędziła na jakościowych materiałach. Najważniejsza była dla niej również praktyczność. Willa w której mieszka aktorka jest zachwycająca! Podziw wzbudza również potężny ogród, w którym Dygant uwielbia spędzać czas wolny.

Wystrój wnętrz Agnieszki Dygant

Nowoczesny styl, na który postawiła aktorka przejawia się w każdym pomieszczeniu. Dominują w nim jasne kolory oraz naturalne drewno. W salonie uwagę zwraca duży kominek, wyłożony czarnym kamieniem oraz duży stół, przy którym zmieści się cała rodzina.

W sypialni w centralnej części znajduje się ogromne łóżko z zagłówkiem i kolorowymi poduszkami. To tam Agnieszka Dygant uwielbia odpoczywać i relaksować się z książką.

Agnieszka Dygant ambasadorką Avon
Fot. materiały prasowe

Przepiękna jest również biało-czarna kuchnia, która urządzona została w sposób niezwykle funkcjonalny i ergonomiczny. To także tutaj najczęściej wypoczywają dwa koty aktorki, które są jej oczkiem w głowie.

Jak Wam się podobają wnętrza Agnieszki Dygant? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…