Agnieszka Dygant, dom
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Agnieszka Dygant pokazała wnętrza swojego domu! 

Aktorka urządziła go w nowoczesnym stylu!

Aleksandra Frankowska 18 kwietnia 2021 15:30
Agnieszka Dygant, dom
Fot. Instagram

Agnieszka Dygant kończy dzisiaj 48 lat. Aktorka od lat wychwalana jest za swój nienaganny styl i wyjątkową urodę. Aktorka, która bardzo chroni swoją prywatność, co jakiś czas pokazuje na swoim Instagramie zdjęcia, gdzie można zobaczyć fragmenty jej pięknego domu. Gwiazda mieszka w przepięknej willi położonej w spokojnej okolicy, a wnętrza urządziła w bardzo nowoczesnym stylu.

Jak mieszka Agnieszka Dygant?

Nowoczesne rozwiązania i designerskie meble to dwie cechy charakterystyczne domu, który należy do Agnieszki Dygant. Gwiazda urządzając swoje wnętrza nie szczędziła na jakościowych materiałach. Najważniejsza była dla niej również praktyczność. Willa w której mieszka aktorka jest zachwycająca! Podziw wzbudza również potężny ogród, w którym Dygant uwielbia spędzać czas wolny.

Wystrój wnętrz Agnieszki Dygant

Nowoczesny styl, na który postawiła aktorka przejawia się w każdym pomieszczeniu. Dominują w nim jasne kolory oraz naturalne drewno. W salonie uwagę zwraca duży kominek, wyłożony czarnym kamieniem oraz duży stół, przy którym zmieści się cała rodzina.

W sypialni w centralnej części znajduje się ogromne łóżko z zagłówkiem i kolorowymi poduszkami. To tam Agnieszka Dygant uwielbia odpoczywać i relaksować się z książką.

Agnieszka Dygant ambasadorką Avon
Fot. materiały prasowe

Przepiękna jest również biało-czarna kuchnia, która urządzona została w sposób niezwykle funkcjonalny i ergonomiczny. To także tutaj najczęściej wypoczywają dwa koty aktorki, które są jej oczkiem w głowie.

Jak Wam się podobają wnętrza Agnieszki Dygant? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.