chylak
Fot. Instagram @chylak.bags
ZE ŚWIATA MODY

Torebki, które pokochały influencerki! Nowa kolekcja Zofii Chylak już w sprzedaży

Czym tym razem zaskoczy nas projektantka?

Paulina Filipowicz 7 grudnia 2019 14:30
chylak
Fot. Instagram @chylak.bags

Zofia Chylak jest najpopularniejszą w Polsce projektantką skórzanych torebek. Jej autorska marka zadebiutowała na rynku przed trzema laty. Klasycznym designem i funkcjonalnością zdobyła serca Polek. Każda kolejna kolekcja wyprzedaje się na pniu, a kolejki po jej projekty nie dziwią już żadnej miłośniczki wyrobów ze skóry sygnowanych nazwiskiem projektantki. Wieść o pięknych akcesoriach z nad Wisły dotarła również za granicę, a o "krokodylach" zdobionych złotymi literami od polskiej projektantki rozpisują się magazyny na całym świecie. Wśród zagranicznych gwiazd, które uwielbiają torebki Chylak są: Emma Roberts, Alexa Chung, Felicity Jones, Edie Campbell i Caroline Winberg. Jak zdradziła projektantka w wywiadzie dla amerykańskiego Harper's Bazaar, na listach oczekujących na wszystkie 60 dostępnych modeli jest już 15 tysięcy osób! Do sprzedaży trafiła dziesiąta kolekcja torebek zaprojektowanych przez Zofię Chylak. Co w niej znajdziemy?

Nowa kolekcja torebek Chylak

Czym tym razem zaskoczy nas Zofia Chylak? Obok kultowych już modeli – prostokątów, półksiężyców i kuferków, do kolekcji dołączyły duże półksiężyce, shoppery w kształcie koszyczków, a także obszyte piórami podstawowe modele. Ponownie pojawia się faktura egzotycznej skóry, nowością jest natomiast odcień karmelowego brązu, który uzupełnia podstawową paletę czerni i brązu. Sesja zdjęciowa nowej kampanii autorstwa Stanisława Bonieckiego odbyła się w Rzymie. Jeśli któraś z torebek wpadła Wam oko radzimy szybko podejmować decyzję o zakupie, ponieważ lista oczekujących z pewnością będzie rosła.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.