chylak
Fot. Instagram @chylak.bags
ZE ŚWIATA MODY

Torebki, które pokochały influencerki! Nowa kolekcja Zofii Chylak już w sprzedaży

Czym tym razem zaskoczy nas projektantka?

Paulina Filipowicz 7 grudnia 2019 14:30
chylak
Fot. Instagram @chylak.bags

Zofia Chylak jest najpopularniejszą w Polsce projektantką skórzanych torebek. Jej autorska marka zadebiutowała na rynku przed trzema laty. Klasycznym designem i funkcjonalnością zdobyła serca Polek. Każda kolejna kolekcja wyprzedaje się na pniu, a kolejki po jej projekty nie dziwią już żadnej miłośniczki wyrobów ze skóry sygnowanych nazwiskiem projektantki. Wieść o pięknych akcesoriach z nad Wisły dotarła również za granicę, a o "krokodylach" zdobionych złotymi literami od polskiej projektantki rozpisują się magazyny na całym świecie. Wśród zagranicznych gwiazd, które uwielbiają torebki Chylak są: Emma Roberts, Alexa Chung, Felicity Jones, Edie Campbell i Caroline Winberg. Jak zdradziła projektantka w wywiadzie dla amerykańskiego Harper's Bazaar, na listach oczekujących na wszystkie 60 dostępnych modeli jest już 15 tysięcy osób! Do sprzedaży trafiła dziesiąta kolekcja torebek zaprojektowanych przez Zofię Chylak. Co w niej znajdziemy?

Nowa kolekcja torebek Chylak

Czym tym razem zaskoczy nas Zofia Chylak? Obok kultowych już modeli – prostokątów, półksiężyców i kuferków, do kolekcji dołączyły duże półksiężyce, shoppery w kształcie koszyczków, a także obszyte piórami podstawowe modele. Ponownie pojawia się faktura egzotycznej skóry, nowością jest natomiast odcień karmelowego brązu, który uzupełnia podstawową paletę czerni i brązu. Sesja zdjęciowa nowej kampanii autorstwa Stanisława Bonieckiego odbyła się w Rzymie. Jeśli któraś z torebek wpadła Wam oko radzimy szybko podejmować decyzję o zakupie, ponieważ lista oczekujących z pewnością będzie rosła.  

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.