zdjecie-blogerki-z-tradzikiem-trudno-uwierzyc-ze-to-ta-sama-osoba-jak-naprawde-wyglada1
Fot. Instagram @emeraldxbeauty
O TYM SIĘ MÓWI

Zdjęcie pięknej blogerki z trądzikiem. Trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Jak naprawdę wygląda?

To zdjęcie to hit Instagrama!

Paulina Filipowicz 17 lipca 2020 16:29
zdjecie-blogerki-z-tradzikiem-trudno-uwierzyc-ze-to-ta-sama-osoba-jak-naprawde-wyglada1
Fot. Instagram @emeraldxbeauty

Trądzik to jedna z najczęściej występujących chorób skóry. Nie jest to przypadłość dotykająca jedynie osoby w wieku dojrzewania, lecz stan zapalny, który może dotyczyć w takim samy stopniu osoby obu płci na każdym etapie życia. Niezależnie od tego, jaki rodzaj trądziku nas dotyka, nie jest on niczym przyjemnym. Na szczęście coraz więcej mówi się o ciałopozytywności i obala tematy tabu o wyglądzie i urodzie. Świetnym przykładem takiej postawy jest znana blogerka urodowa, która postanowiła pokazać światu swoją prawdziwą twarz! Poznaj jej historię...

Zdjęcie blogerki z trądzikiem. Trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Jak naprawdę wygląda

Kadeeja Sel Khan, znana dla internautów jako @EmeraldXbeauty, to blogerka urodowa, która na co dzień zajmuje się makijażem. W mediach społecznościowych pokazuje, jak stworzyć modne looki, jakie kosmetyki najlepiej wybierać i zdradza tajniki domowej pielęgnacji. Blogerka doczekała się nawet swojej własnej kolekcji we współpracy z marką Inglot, dla której stworzyła linię kosmetyków do makijażu. W wieku zaledwie 24 lat zgromadziła na swoim Instagramie prawie 400 tysięcy obserwujących, a to dopiero początek. Jakiś czas temu blogerka postanowiła jednak pokazać światu, jak wygląda w naturalnej odsłonie. Jak się okazało, influencerka mierzy się chorobą skóry.

Blogerka od lat zmaga się z ciężkim trądzikiem, który zwykle ukrywała pod mocnym makijażem. Postanowiła jednak odważyć się i pokazać fanom swoją twarz bez makijażu, co okazało się świetnym krokiem. Na całym świecie miliony osób walczą z tą samą chorobą co Kadeeja, więc kiedy dziewczyna poruszyła temat trądziku, odezwało się do niej mnóstwo osób, które również borykają się z chorobami skóry. Blogerka stała się dla wszystkich przykładem, że nie musimy być idealni, a mimo wszystko możemy być piękni. Udowodniła, że trądzik to choroba, której nie trzeba się wstydzić, którą warto leczyć, lecz jednocześnie nie bać się pokazywać swojej twarzy innym. Influencerka nawołuje, by kochać siebie takim, jakim się jest i nie lękać się, by powiedzieć sobie patrząc w lustro: "Jestem piękna".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

REALITY VS INSTAGRAM 💖____ I’m bringing you the reality of social media. Coming on Instagram you see soo many perfect Faces & Bodies. Within seconds you start to question your Beauty, Wealth, Bodies & Lifestyles. It’s crazy how we can allow anything we see on social media change how we feel about ourselves. It shouldn’t be that way! The First image is my skin with Makeup. The second is the same image photoshopped. You couldn’t even tell I have Scarring or Acne? ... I’m showing you this so you can see the beauty within yourself. Not everything on social media is what it seems! LOVR YOURSELF 💖 #acne #skinpositivity #confidence #loveyourself

Post udostępniony przez Kadeeja Sel Khan (@emeraldxbeauty)

TAGI #trądzik

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.