Karolina Pisarek, Roger Salla, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Szymon Boczek
O tym się mówi!

Wszystkie 4 suknie ślubne Karoliny Pisarek. To dopiero wybór

Modelka wyglądała zjawiskowo

Aleksandra Frankowska 13 czerwca 2022 11:27
Karolina Pisarek, Roger Salla, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Szymon Boczek

To był wyjątkowy weekend dla Karoliny Pisarek i Rogera Salla, którzy w piątek powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Całość przygotowań do ślubu mogliśmy śledzić w programie telewizji TVN Pisarek mówi tak, ale kreacje ślubne zobaczyliśmy dopiero w trakcie relacji z samego wydarzenia. Modelka wybrała z tej okazji aż trzy suknie ślubne oraz czwartą następnego dnia, na poprawiny. 

ZOBACZ TEŻ: Karolina Pisarek i Roger Salla są po ślubie! Jak wyglądało wesele pary?

Suknie ślubne Karoliny Pisarek

W piątek około godziny 17:00 w Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia z bajkowego ślubu Karoliny i Rogera. Panna Młoda składała przysięgę ukochanemu w zjawiskowej i eleganckiej, białej sukni z długim trenem. Długie rękawy, trójkątny dekolt i fason syrenki sprawiły, że suknia wyglądała niczym z amerykańskiego snu. Co ciekawe - zaprojektowała ją sama!

Drugą suknię Pisarek zaprezentowała podczas pierwszego tańca, do którego choreografię ułożyła dla Państwa Młodych Agnieszka Kaczorowska-Pela. Suknia była już znacznie odważniejsza, ze sporym rozcięciem na noce oraz odsłoniętymi ramionami. Z pewnością był to przemyślany wybór, ponieważ przeróżne pozycje w tańcu mogły udać się tylko przy braku skrępowanych ruchów. Kreacja, również biała, idealnie spełniła swoją rolę. 

Karolina Pisarek
Fot. Instagram @karolina_pisarek

W trzeciej sukni Karolina Pisarek przetańczyła już całe wesele. Postawiła na nowoczesność i klasykę - złota mini, podkreślająca jej kobiece kształty wyglądała absolutnie zjawiskowo. Przez całe wesele modelka pozostała jednak w tych samych szpilkach - półprzezroczystych z kokardką, wyglądających niczym u kopciuszka. 

CZYTAJ TEŻ: Karolina Pisarek powiedziała „tak” w olśniewające sukni!

Karolina Pisarek
Fot. Instagram @karolina_pisarek

Karolina Pisarek w czwartej sukni podczas poprawin

Podczas poprawin w sobotę, Pisarek pojawiła się w kolejnej mini, z dekoltem w stylu hiszpańskim. Odcień perłowy cudownie podkreślał jej świetlistą cerę. W dalszym ciągu towarzyszyły jej lekkie fale, które dodawały jej dziewczęcości i luzu. 

Karolina Pisarek
Fot. Instagram @karolina_pisarek

Musimy przyznać, że wybór wszystkich sukien ślubnych był strzałem w dziesiątkę. Modelka wyglądała absolutnie zjawiskowo! Młodej Parze życzymy szczęścia na nowej drodze życia! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.