Karolina Pisarek, Roger Salla, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Szymon Boczek
O tym się mówi!

Wszystkie 4 suknie ślubne Karoliny Pisarek. To dopiero wybór

Modelka wyglądała zjawiskowo

Aleksandra Frankowska 13 czerwca 2022 11:27
Karolina Pisarek, Roger Salla, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Szymon Boczek

To był wyjątkowy weekend dla Karoliny Pisarek i Rogera Salla, którzy w piątek powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Całość przygotowań do ślubu mogliśmy śledzić w programie telewizji TVN Pisarek mówi tak, ale kreacje ślubne zobaczyliśmy dopiero w trakcie relacji z samego wydarzenia. Modelka wybrała z tej okazji aż trzy suknie ślubne oraz czwartą następnego dnia, na poprawiny. 

ZOBACZ TEŻ: Karolina Pisarek i Roger Salla są po ślubie! Jak wyglądało wesele pary?

Suknie ślubne Karoliny Pisarek

W piątek około godziny 17:00 w Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia z bajkowego ślubu Karoliny i Rogera. Panna Młoda składała przysięgę ukochanemu w zjawiskowej i eleganckiej, białej sukni z długim trenem. Długie rękawy, trójkątny dekolt i fason syrenki sprawiły, że suknia wyglądała niczym z amerykańskiego snu. Co ciekawe - zaprojektowała ją sama!

Drugą suknię Pisarek zaprezentowała podczas pierwszego tańca, do którego choreografię ułożyła dla Państwa Młodych Agnieszka Kaczorowska-Pela. Suknia była już znacznie odważniejsza, ze sporym rozcięciem na noce oraz odsłoniętymi ramionami. Z pewnością był to przemyślany wybór, ponieważ przeróżne pozycje w tańcu mogły udać się tylko przy braku skrępowanych ruchów. Kreacja, również biała, idealnie spełniła swoją rolę. 

Karolina Pisarek
Fot. Instagram @karolina_pisarek

W trzeciej sukni Karolina Pisarek przetańczyła już całe wesele. Postawiła na nowoczesność i klasykę - złota mini, podkreślająca jej kobiece kształty wyglądała absolutnie zjawiskowo. Przez całe wesele modelka pozostała jednak w tych samych szpilkach - półprzezroczystych z kokardką, wyglądających niczym u kopciuszka. 

CZYTAJ TEŻ: Karolina Pisarek powiedziała „tak” w olśniewające sukni!

Karolina Pisarek
Fot. Instagram @karolina_pisarek

Karolina Pisarek w czwartej sukni podczas poprawin

Podczas poprawin w sobotę, Pisarek pojawiła się w kolejnej mini, z dekoltem w stylu hiszpańskim. Odcień perłowy cudownie podkreślał jej świetlistą cerę. W dalszym ciągu towarzyszyły jej lekkie fale, które dodawały jej dziewczęcości i luzu. 

Karolina Pisarek
Fot. Instagram @karolina_pisarek

Musimy przyznać, że wybór wszystkich sukien ślubnych był strzałem w dziesiątkę. Modelka wyglądała absolutnie zjawiskowo! Młodej Parze życzymy szczęścia na nowej drodze życia! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.