Karolina Pisarek, VIVA 12/2020
Fot. Agnieszka Kulesza, Łukasz Pik / DAS Agency
O tym się mówi

Karolina Pisarek powiedziała „tak” w olśniewające sukni!

Wiemy, kto ją zaprojektował

Marta Cieplak 10 czerwca 2022 21:02
Karolina Pisarek, VIVA 12/2020
Fot. Agnieszka Kulesza, Łukasz Pik / DAS Agency

Karolina Pisarek i Roger Salla po miesiącach przygotowań w końcu powiedzieli sobie „Tak”. Ceremonia odbyła się w ogrodzie ozdobionym setkami różowych kwiatów i metalicznymi dekoracjami, w których odbijało się słońce. Zamiast białego dywanu ułożony został „wybieg” z lustrzanych płyt. Całość wyglądała spektakularnie. Panna młoda miała na sobie zjawiskową suknię z długimi rękawami i efektownym dekoltem w serduszko. Kto zaprojektował suknię ślubną Karoliny Pisarek? I ile kreacji przygotowała na wesele? Będziecie zaskoczeni.

ZOBACZ TAKŻE: Karolina Pisarek wieczór panieński spędziła w naprawdę wyjątkowym miejscu

Suknia ślubna Karoliny Pisarek - projektant

Karolina Pisarek do ostatniej chwili projekt sukni trzymała w tajemnicy. Jak powiedziała w Dzień Dobry, po sukienkę pojechała aż do Barcelony. Nie wybrała jednak gotowego modelu, ale zaprojektowała ją... sama!

Razem z teamem tworzyliśmy moją suknię ślubną. To była moja wizja, została specjalnie uszyta, wyznała.

Choć ślub odbywał się w upalny dzień, panna młoda wybrała niezwykle elegancką, satynową suknię z długimi rękawami w stylu hollywoodzkiego glamour'u z lat 30. Z zaznaczonymi ramionami, podreśloną talią i lekko rozkloszowany dołem. Kreacja przywodzi nam na myśl looki takich gwiazd kina jak: Bette Davis, Jean Harlow i Grety Garbo.

Ogromne wrażenie robił długi, dopinany tren, który dodał kreacji dramatyzmu.

Roger Salla wybrał klasyczny styl i pozwolił błyszczeć pannie młodej.

Wiemy, że na ten wyjątkowy dzień Karolina Pisarek kupiła aż trzy suknie. Druga została wybrana z myślą o weselu i tańcach do białego rana. Trzecia też czeka na swoją kolej, ale Karolina zdradziła w rozmowie z TVN, że nie jest jeszcze pewna, czy ją założy.

Do sukni topmodelka dobrała buty domu mody Aquazzura. Klasyczne białe szpilki z dwoma paseczkami trzymającymi stopę i piórkami ozdabiającymi kostkę. Druga to przezroczyste szpilki ozdobione świecidełkami od tego samego projektanta.

Na zdjęciach, które Karolina opublikowała na stories zaledwie na kilka godzin przed ślubem widać też pierścionek zaręczynowy gwiazdy oraz dwie ogrączki. Pierwszą, klasyczną – dla pana młodego i drugą – wysadzaną brylantami dla panny młodej.

Pisarek buty ślubne i obrączki
Fot. Instagram@ Karolina Pisarek

Jeśli chodzi o fryzurę ślubną, Karolina Pisarek postawiła na minimalizm. Miała rozpuszczone, niemal idealnie proste włosy z klasycznym przedziałkiem na środku. Makijaż natomiast był bardzo delikatny i dziewczęcy. Modelka prezentowała się naprawdę zjawiskowo! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.