Kate Middleton
Fot. Ian Vogler/Pool via AP/East News
O tym się mówi!

Wielka Brytania: William i Kate na czarno pierwszy raz publicznie od pogrzebu Filipa!

Wszyscy patrzyli na stylizację Kate Middleton!

Aleksandra Frankowska 21 kwietnia 2021 18:27
Kate Middleton
Fot. Ian Vogler/Pool via AP/East News

W sobotę miał miejsce uroczysty pogrzeb księcia Filipa, męża obecnej królowej Elżbiety II i jednocześnie dziadka księcia Williama. To bardzo smutny i trudny czas w życiu rodziny królewskiej, który dość niefortunnie przypadł w okresie urodzin monarchini. Dziś królowa Elżbieta kończy bowiem 95. lat. Także dzisiaj książę William i jego żona Kate Middleton po raz pierwszy od pogrzebu pokazali się publicznie, wracając do swoich zawodowych obowiązków za zgodą królowej. Książca para ubrana na czarno to dość niespotykany widok, a oczy wszystkich zwrócone były na stylizację księżnej Kate, która jak zawsze wyglądała doskonale.

Czytaj również: Wielka Brytania. Niezapomniana stylizacja księżnej Kate na pogrzebie księcia Filipa!

Kate i William w czarnych stylizacjach podczas pierwszego wyjścia od pogrzebu

Książę William wraz z żoną Kate wrócili do pełnienia oficjalnych obowiązków, uzyskując na to specjalne pozwolenie od królowej Elżbiety II. Cambridge'owie odwiedzili Air Training Corps we wschodnim Londynie. Wizyta miała szczególne znaczenie, by uhonorować zmarłego księcia Edynburga, który był wyjątkowo wiązany z kadetami.

Wzrok wszystkich zwrócony był na Kate, która pojawiła się w klasycznym, dwurzędowym czarnym płaszczu, ze złotymi guzikami. Całość stylizacji dopełniły czarne szpilki.

W ręku trzymała niewielką, czarną kopertówkę, a z biżuterii wybrała jedynie delikatne, perłowe kolczyki. Książę William miał na sobie czarny garnitur w delikatne prążki oraz białą koszulę. Książęca para ubrana na czarno to bardzo rzadki widok – członkowie rodziny królewskiej wybierają ten kolor tylko na specjalne okazje. Ponieważ książę Filip nie żyje, rodzina królewska pozostaje w dwutygodniowej żałobie. 

Kate Middleton
Fot. Ian Vogler/Pool via AP/East News

Kate Middleton
Fot. Ian Vogler/Pool via AP/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?