Ta impreza kosztowała miliony!

Marcin Brzeziński 9 kwietnia 2018 18:30

Dolce&Gabbana podbili Nowy Jork! Ich zeszłoroczna impreza odbyła się w Palermo na Sycylii. Już wtedy zastanawiano się, ile kosztowało to trzydniowe święto mody i luksusu (a zwłaszcza tego ostatniego). Ile by nie kosztowało, zakończona właśnie nowojorska edycja była z pewnością dużo droższa, bo jej scenerię stanowiły najbardziej ikoniczne budynki Nowego Jorku. Włoscy projektanci zaprezentowali w nich kolekcję damską, męską oraz wyjątkową linię biżuterii. Dodatkową atrakcją były zaś niekończące się wystawne przyjęcia i bankiety, na które zaproszeni byli najlepsi klienci duetu Dolce&Gabbana. A oto szczegóły! 

1/6
Dolce&Gabbana pokazy w Nowym Jorku 	Dolce&Gabbana pokazy w Nowym Jorku
Copyright @Instagram @dolcegabbana
1/6

Święto Dolce&Gabbana w Nowym Jorku rozpoczęła wystawa luksusowej kolekcji biżuterii Alta Gioielleria, która miała miejsce w New York Public Library.

2/6
Sarah Jessica Parker na pokazie Dolce&Gabbana pokazy w Nowym Jorku
Copyright @ons.pl
2/6

Po wystawie miała miejsce uroczysta kolacja i aukcja, którą poprowadziła Sarah Jessica Parker. Aktorka wyglądała obłędnie w kwiecistej pelerynie Dolce&Gabbana!

3/6
Dolce&Gabbana pokaz męskiej kolekcji w Nowym Jorku
Copyright @Instagram @dolcegabbana
3/6

Prezentacja kolekcji męskiej Alta Sartoria odbyła się w Rainbow Room w Rockefeller Center. Pokaz otworzył jeden z ulubionych modeli włoskich projektantów David Gandy.

4/6
Dolce&Gabbana pokaz męskiej kolekcji w Nowym Jorku
Copyright @Instagram @dolcegabbana
4/6

W czasie pokazu na żywo wystąpiła wielka amerykańska gwiazda… Liza Minnelli! Aktorka wykonała oczywiście swój wielki przebój New York, New York.

5/6
Dolce&Gabbana pokaz damskiej kolekcji w Nowym Jorku
Copyright @Instagram @dolcegabbana
5/6

Pokaz kolekcji mody damskiej miał miejsce w… New York Metropolitan Opera! Na wybiegu zobaczyliśmy m.in. Naomi Campbell i Joan Smalls.

6/6
Dolce&Gabbana pokaz damskiej kolekcji w Nowym Jorku
Copyright @Instagram @dolcegabbana
6/6

A po pokazie na scenie tej jednej z najsłynniejszych oper świata goście Dolce&Gabbana zasiedli do kolacji.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.