Najbrzydsze dżinsy, spodnie świata
Fot. Instagram @vetements_official, Pinterest
ZE ŚWIATA MODY

Jeśli myślicie, że widzieliście już najbrzydsze dżinsy świata… to musicie zobaczyć ten model!

Marcin Brzeziński 23 października 2017 15:10
Najbrzydsze dżinsy, spodnie świata
Fot. Instagram @vetements_official, Pinterest

Japońska marka Thibaut zaprezentowała właśnie na Tokyo Fashion Week dżinsy, które śmiało mogą konkurować o tytuł… „najbrzydszych dżinsów świata”. I chyba najmniej praktycznych! Są tak porwane, że przypominają skąpe stringi z denimu, a ich reszta zwisa wokół nóg w postaci wąskich, nieregularnych pasków. Nic dziwnego więc, że ten ekstrawagancki model rozpala od paru dni do białości poświęcone modzie (ale nie tylko) strony internetowe na całym świecie.

 

Najbrzydsze dżinsy, spodnie świata
Fot. Instagram @thibaut_official

Dżinsy zaprojektowane przez japońską markę Thibaut.

 

Polecamy też: Gucci, Balenciaga, Vetements lansują… brudne buty! Czy ten nowy trend się przyjmie?

 

Trudny rok… dla dżinsów

Rok 2017 z pewnością zapisze się w historii dżinsów. Choć nie wszyscy są przekonani, że zapisze się dobrze… Oprócz spodni-stringów Thibaut poznaliśmy w nim m.in. dżinsy, które paryska marka Vetements stworzyła wraz firmą Levi’s. Model ten wyposażone były… w suwak na pośladkach! Z kolei angielski Topshop wypuścił denimowe spodnie z przezroczystymi wstawkami na kolanach. Równie przerażające były projekty dżinsowe marek Opening Ceremony i Y/Project. Ale to nie koniec niespodzianek. Za dżinsy z suwakiem Vetements x Levi’s trzeba bowiem zapłacić ponad 6 tysięcy złotych! Cena dżinsowych stringów Thibaut jest jeszcze nieznana. Ale chyba trzeba spodziewać się kolejnego rekordu…

 

Najbrzydsze dżinsy, spodnie świata
Fot. Instagram @vetements_official, Pinterest

Dżinsy marki Opening Ceremony & Y/Project, Vetements x Levi’s, Opening Ceremony & Y/Project i Topshop.

 

Polecamy też: Szok czy szyk? Vetements i Levi’s wypuścili dżinsy z… suwakiem na pośladkach!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.