Który wzór wybierzesz?

Paulina Filipowicz 29 stycznia 2021 14:31

Choć zima trwa w najlepsze, nic nie stoi na przeszkodzie, by przyjrzeć się nowym trendom na wiosnę 2021. Większość z nas wyczekuje jej z utęsknieniem, dlatego postanowiliśmy przynieść choć trochę imitacji ciepłych dni, przywołując najmodniejsze wzory na sezon wiosna-lato 2021. W końcu na samą myśl o okresie od kwietnia do września, przed oczami stają kolorowe obrazy, pełne kwiecistych wyobrażeń, barwnych wspomnień i pełnych nadziei marzeń. Już teraz fantazjujemy o deseniach, które będziemy zakładać na siebie za kilka miesięcy. Od nowoczesnych printów, przez kilka wiosennych klasyków (kwiaty!) po nostalgiczne nasycone paski przypominające nasze ulubione dziecięce słodycze. Wyczuwamy, że nawet największe minimalistki zmiękną na widok tych wzorów. Zapowiada się więc barwna wiosna!  

1/7
Trendy wiosna 2021 marynarka we wzory
Copyright @Getty Images
1/7

Sukienki w kwiaty to już wiosenny klasyk. Oczywiście pozostaną w trendach, jednak to wiosną 2021 fashionistki lansować będą garnitury we florystyczne desenie!

2/7
Trendy wiosna 2021 sweter we wzory
Copyright @Getty Images
2/7

Wiosną 2021 paski nosimy w nostalgicznym wydaniu. Najmodniejsze są te pełne koloru, przypominające tęczę albo cukierki. Ten trend z pewnością osłodzi codzienność.

3/7
Trendy wiosna 2021 zwierzece wzory
Copyright @Getty Images
3/7

Ewolucja pojawia się także w zwierzęcych prinatch. Tradycyjna panterka schodzi na drugi plan, a projektanci eksperymentują z wzorami w paski zebry czy tymi przypominającymi skórę węża. Wydłużają paski, poszerzają desenie, nadając im abstrakcyjny charakter.

4/7
Trendy wiosna 2021 spodnie we wzory
Copyright @Getty Images
4/7

Trend dla zaawansowanych, czyli łączenie printów. Choć minimalizm jest w modzie, to maksymalizm odegra znaczącą rolę te wiosny.

5/7
Trendy wiosna 2021 Jeansowa kurtka i spódnica
Copyright @Getty Images
5/7

Patchwork powraca w wielkim stylu! Najczęściej będziemy widywać go na jeansach. Większość marek już teraz oferuje w swoich kolekcjach spodnie z łączonych tkanin, katany w różnych odcieniach niebieskiego i spódniczki niczym poskładane z podartych skrawów jeansu.

6/7
Trendy wiosna 2021 Kratka
Copyright @Getty Images
6/7

Krata chyba nigdy nie wyjdzie z mody, ale wiosną 2021 nosimy ją w mocnym, intensywnym kolorze. Cel jest jeden: nie przejść niezauważonym.

7/7
Trendy wiosna 2021 tie-dye
Copyright @Getty Images
7/7

Barwny "tie-dye" słusznie kojarzy się z psychodeliczną estetykę subkultury hipisów, którzy w latach 60. pokochali tie-dye i nosili go w każdej odsłonie – od farbowanych koszulek po długie kolorowe sukienki. Tej wiosny każdy z nas może być hipisem...

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!