Power dressing, Hailey Bieber
Fot. instagram: @haileybieber
trendy jesień 2023

Power dressing to ulubiony trend Hailey Bieber

Tej jesieni postaw na stylizacje, które dodają energii!

Wiktoria Oskroba 24 sierpnia 2023 12:30
Power dressing, Hailey Bieber
Fot. instagram: @haileybieber

Zbliża się czas, kiedy będziemy mieli okazję wykorzystać trendy, które najsłynniejsi projektanci proponują nam w kolekcjach na Jesień-Zimę 2023/2024. Niektóre gwiazdy już teraz możemy zobaczyć w stylizacjach, prezentujących najważniejsze jesienne tendencja. Jedną z nich jest power dressing, czyli look, który odzwierciedla naszą wewnętrzną moc! Zobacz, jak go osiągnąć.

ZOBACZ TAKŻE: Kendall Jenner w zimowej kampanii Stelli McCartney

Chanel Jesień-Zima 1984/1985 (Karl Lagerfeld)

Power dressing, Hailey Bieber
Fot. James Jackson/Getty Images

Nowa odsłona power dressing na Jesień 2023

Power dressing, nie jest niczym nowym w historii mody. To trend, który powstał już na przełomie lat 70. i 80. Co jakiś czas powraca on jednak w odświeżonej wersji. Podstawową ideą tego trendu modowego jest manifestacja niezależności i siły kobiet. Od początku modowym symbolem kobiety-bizneswoman, były dwurzędowe marynarki z szerokimi ramionami i proste, geometryczne wzory.

Balenciaga

Power dressing, Hailey Bieber
Fot. Launchmetrics/Spotlight/AG. FREE

Saint Laurent

Power dressing, Hailey Bieber
Fot. Launchmetrics/Spotlight/AG. FREE

Podobną tendencję można zauważyć w najnowszych kolekcjach znanych domów mody. Współczesna odsłona charakteryzuje się jadnak jeszcze bardziej oversizowymi formami, niemal przeskalowanymi, które nadają sylwetce nowego kształtu oraz surowym minimalizmem. Główne elementy to ultraszerokie marynarki, tworzące formę odwróconego trójkąta oraz proste, długie płaszcze. Oczywiście wszystko w bazowych kolorach: czarnym, szarym z ewentualnym prążkiem czy białym i beżowym. Ten trend idealnie oddaje ducha kobiety sukcesu!

Hailey Bieber

Power dressing, Hailey Bieber
Fot. Backgrid/East News

Stylizacje gwiazd w duchu power dressing

Doskonale wiedzą o tym znane celebrytki, które chętnie sięgają po oversizowe kroje. Ostatnio często możemy zobaczyć Hailey Bieber, która oprócz tego, że prowadzi swój własny biznes, świetnie demonstruje to też swoim lookiem. Ostatnio mogliśmy zobaczyć ją w szerokiej, skórzanej bamberce, która idealnie odzwierciedla trend power dressing. Gwiazda połączyła kurtkę z satynową małą czarną, tworząc zarazem ultrazmysłowy efekt. To świetna inspiracja dla naszych stylizacji. Jeśli chcemy stworzyć stylizację w duchu power dressing, zachowując przy tym kobiecy look, luźną marynarkę lub skórzaną kurtkę połączmy z bardziej dopasowanymi elementami garderoby, które eksponują nasze atuty, np. spódnica mini czy dopasowany gorset. To idealna opcja na imprezowy outfit!

Macie już przygotowane szafy na stworzenie najmodniejszych stylizacji w duchu power dressing? 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.