Trendy 2024: Stylizacja Angeliny Jolie w duchu rich mom energy
Fot. Gotham/GC Images
ikony stylu

Trendy 2024: Stylizacja Angeliny Jolie w duchu rich mom energy

Tak gwiazda otoczona pociechami opuszczała swój pierwszy butik

Wiktoria Oskroba 9 stycznia 2024 16:30
Trendy 2024: Stylizacja Angeliny Jolie w duchu rich mom energy
Fot. Gotham/GC Images

Angelina Jolie ma ostatnio sporo na głowie. Oprócz bycia mamą, kariery filmowej (ostatnio w wymagającej roli w filmie biograficznym o śpiewaczce Marii Callas), od niedawna znana hollywoodzka gwiazda rozwija własny biznes w branży modowej. Pomimo wielu obowiązków, aktorka zawsze dba o swój wizerunek, a jej stylizacje wyrażają jej osobisty styl. Zobaczcie, jak wyglądała odwiedzając swój pierwszy butik w Nowym Jorku!

ZOBACZ TAKŻE: Trendy 2024: Jak wyglądać stylowow czasie największych mrozów?

Angelina Jolie uosabia trend rich mom energy

Nowo powstałe Atelier Jolie to nowatorski projekt, skupiony na kreatywnym i odpowiedzialnym tworzeniu mody. Niedawno Angelina Jolie opuszczała swój nowojorski butik w najlepszym stylu otoczona przez swoje pociechy. Gwiazda i bizneswoman przez lata wypracowała swój osobisty styl, którym umiejętnie się bawi. Jej stylizacje na ogół przybierają minimalistyczną, stonowaną kolorystykę. Jolie lubi często nadać im również szyku i majestatycznego rozmachu na miarę prawdziwej diwy, czasem wykorzystując praktyczne rozwiązania. Było to widoczne także w jednej z jej ostatnich stylizacji.

Angelina Jolie

Trendy 2024: Stylizacja Angeliny Jolie w duchu rich mom energy
Fot. Gotham/GC Images

Angelina Jolie odwiedza własny butik w Nowym Jorku 

Podczas wizyty na Manhattanie gwiazda postawiła na czarny total look. Nie zabrakło w nim jednak oryginalnych elementów. Wybrała długi płaszcz z charakterystycznymi białymi naszywkami i złotymi haftami, szerokie spodnie w geometryczny złoty wzór. Look uzupełniły botki na obcasie ze szpiczastym noskiem oraz ogromny shopper. Aktorka znakomicie łączy tu elegancję z pomysłową nonszalancją, która sprawdzi się u kobiet w każdym wieku. Czy stylizacja gwiazdy to odzwierciedlenie stylu marki Atelier Jolie?

Angelina Jolie z synem Paxem

Trendy 2024: Stylizacja Angeliny Jolie w duchu rich mom energy
Fot. MEGA/GC Images

CZYTAJ TEŻ: Trendy 2024: Kim Kardashian stawia na futrzany total look

Jak podoba Wam się jedna z ostatnich stylizacji Angeliny Jolie?  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Kocha muzykę, ale już podważano jej sukcesy. Córka Aldony Orman o cieniach posiadania znanego nazwiska

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.