Zobacz zdjęcie
Fot. EAST NEWS
VIVA! Tylko u nas

To ulubiony kosmetyk Margot Robbie. Wiemy, gdzie go kupić!

W czym tkwi sekret pięknej cery gwiazdy?

Paulina Filipowicz 28 lipca 2020 17:29
Zobacz zdjęcie
Fot. EAST NEWS

Margot Robbie rozkochała w sobie publiczność na całym świecie występując w takich filmach jak Wilk z Wall Street czy Pewnego razu w Hollywood Pokochało ją nie tylko Hollywood, ale również branża mody. Aktorka jest ambasadorką domu mody Chanel, a jej twarz wielokrotnie gościła na okładkach Vogue, Elle czy Vanity Fair. Kobiety na całym świecie inspirują się jej stylizacjami oraz podążają za jej urodowymi poradami. Aktorka w ostatnim wywiadzie uchyliła rąbka tajemnicy swojego perfekcyjnego wyglądu i zdradziła, jaki kosmetyk jest niezbędnym elementem jej codziennej pielęgnacji.

To ulubiony kosmetyk Margot Robbie. Wiemy, gdzie go kupić

Margot Robbie rzadko ujawnia informacje dotyczące swojego życia prywatnego, jednak ostatnio zrobiła wyjątek. W wywiadzie z serwisem Byrdie podzieliła się swoimi urodowymi trikami. "Marka Aesop ma bardzo dobrą mgiełkę do twarzy, którą przez cały czas trzymam w torbie" - zdradziła Margot. Produkt, który regularnie używa aktorka to roztwór w sprayu o nazwie Immediate Moisture Facial Hydrosol. Marka Aesop jest już dostępna również w Polsce, a dokładnie można ją znaleźć na stronie Galilu.pl.  Ulubiona mgiełka Margot w sklepie internetowym butiku kosztuje 90 złotych.

Nic dziwnego, że ulubionym produktem do pielęgnacji Margot jest nawilżający roztwór. Aktorka ze względów zawodowych regularnie podróżuje samolotem, przebywa więc wiele godzin w klimatyzowanych pomieszczeniach, a także na planach filmowych. Mgiełka pomaga jej utrzymać świeży wygląd skóry, a także zapobiega przesuszaniu i odwodnieniu cery, dostarczając intensywnego nawilżenia. W skład roztworu od Aesop wchodzą naturalne i aromatyczne składniki, jak olejki eteryczne z róży, rumianku rzymskiego i sycylijskiej bergamotki koją odwodnioną skórę i dostarczają jej intensywnego, aromatycznego nawilżenia. Spróbujesz ich na własnej skórze?  

Immediate Moisture Facial Hydrosol, Aesop/ Galilu.pl, 90 zł

margot-robbie-ulubiony-kosmetyk-aesop
Fot. Mat.prasowe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@kateyoung @patidubroff @brycescarlett @justinandersoncolor 💕

Post udostępniony przez @ margotrobbie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@patidubroff @brycescarlett @kateyoung @tombachik @thatgirlbeverly 🧡

Post udostępniony przez @ margotrobbie

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.